71

Zaproszenia do Streamy.com

Pisałem ostatnio o serwisie Streamy.com i o tym, że zrobił on na nie duże wrażenie. Czym jest Streamy? – moim zdaniem jest to połączenie strony startowej z czytnikiem RSS-ów, z serwisem społecznościowym oraz z namiastkami serwisu bookmarkingowego. Serwis ten niestety jest jeszcze w zamkniętej fazie testowej ale beta testerzy dostali (wreszcie) zaproszenia – wprawdzie tylko […]


Pisałem ostatnio o serwisie Streamy.com i o tym, że zrobił on na nie duże wrażenie. Czym jest Streamy? – moim zdaniem jest to połączenie strony startowej z czytnikiem RSS-ów, z serwisem społecznościowym oraz z namiastkami serwisu bookmarkingowego.

Serwis ten niestety jest jeszcze w zamkniętej fazie testowej ale beta testerzy dostali (wreszcie) zaproszenia – wprawdzie tylko kilka sztuk ale dobre i to.

Jeśli ktoś z was chciałby dostać zaproszenie do Streamy bardzo proszę o wpisanie komentarza do tego newsa. Jeszcze jedna prośba – jeśli okaże się, że nowo zarejestrowane osoby również dysponują zaproszeniami to proszę je rozesłać do kolejnych osób z komentarzy pod tą wiadomością.

Po zalogowaniu do Streamy zachęcam do przyłączenia się do grup o nazwie : Polska i oczywiście Antyweb.

Edit: Zaproszenia już zostały rozdane.