8

Kolejny świetny ruch Żabki. Tym razem coś dla osób z telefonami z Androidem

żabka google play
Żabka postanowiła położyć większy nacisk na dostosowanie swojej oferty pod posiadaczy urządzeń mobilnych. Sama aplikacja Żappka cieszy się wielką popularnością, a w asortymencie sklepów pojawiają się wszystkie dostępne karty do Sklepu Play.

Żabka stawia na elastyczność

Żabka rozwija dynamicznie ofertę przedpłaconych usług, które są dostępne w ramach pakietu Wygodnych Usług. Od września we wszystkich sklepach będzie można kupić kartę Google Play o zmiennym nominale. Warto dodać, że to Żabka jako pierwsze da klientom możliwość wyboru dowolną kwotą doładowania w przedziale od 20 do 400 złotych. Zważywszy na to, że taką kartę prepaidową możemy wykorzystać do kupowania przez Sklep Play, np. filmów czy aplikacji, wydaje się to być bardzo elastyczna oferta dla wszystkich.

Przeczytaj również: Ponad milion użytkowników aplikacji Żappka.

żabka google play

Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług sieci sklepów Żabka, dodał:

Zauważamy, że klienci chętnie korzystają z usług dodatkowych, jakie oferujemy w sklepach sieci Żabka. Popularnością cieszą się karty przedpłacone, jako prosty i uniwersalny pomysł na prezent. Konsumenci mogą wybierać między kartami Amazon, Netflix, PlayStation Network, Xbox, App Store & iTunes. Karta Google Play była dobrze znana i często kupowana przez odwiedzających nasze sklepy, jednak teraz prezentujemy ją w nowej formie. Klient sam może zdecydować, jaką kwotą, z dokładnością do grosza, chce zasilić konto w sklepie Google. Pozwoli to dopasować produkt do indywidualnych potrzeb kupującego, który może nabyć produkt przepłacony w kwocie której dokładnie potrzebuje. Jeszcze w tym roku planujemy wprowadzenie kolejnych nowości w tej kategorii

Sprawdź też: Wspólny projekt Żabki i Microsoftu.

Moim zdaniem to rozsądny krok. W ten sposób Żabka stabilnie zyskuje kolejnych klientów, którzy będą mogli kupić wszystkie interesujące ich karty prepaid w jednym miejscu. Myślę, że to sporo osób będzie z tego faktu bardzo zadowolonych, szczególnie że będzie można samemu zadecydować, jaką kwotą chcemy doładować nasze konto w Sklepie Play.

źródło: informacja prasowa