31

Lista modeli z aktualizacją do MIUI 11, ale nam przyda się jeszcze trochę cierpliwości

Nie możecie się doczekać aktualizacji do MIUI 11? Oto lista modeli, które doczekają się wkrótce nowej nakładki od Xiaomi - niestety, póki co wyłącznie na rynku chińskim.

MIUI 11 zbliża się wielkimi krokami. I choć póki co wciąż mowa wyłącznie o rynku chińskim, to daje nam to już jakiś obraz czego można się spodziewać także i na Zachodzie. Póki co nakładka od Xiaomi dostępna jest w wersji testowej i, tutaj raczej bez większych niespodzianek — tylko na tamtejszym rynku. Ale jako że te testy trwają już od dłuższego czasu, to widać już ich koniec. I firma potwierdziła jakie modele mogą spodziewać się aktualizacji do najświeższej wersji.

Zobacz też: Xiaomi zapowiada MIUI 11. Kilka nowości i obietnica sprawniejszej aktualizacji

Lista modeli Xiaomi które doczekają się aktualizacji do MIUI 11

Wszystkie urządzenia na poniższej liście podzielone zostały na trzy kategorie. Pierwsza z nich to modele, które mogą spodziewać się aktualizacji już w połowie października i wśród nich znalazły się: Mi 9, Mi 9 Explorer, Mi 9 SE, Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Mi 8, Mi 8 Youth, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 In-display Fingerprint Edition, Mi 8 SE, Mi Max 3, Redmi K20 Pro, Redmi K20 Pro Premium Edition, Redmi K20, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro oraz Redmi 7. Następny zestaw to słuchawki, na które MIUI 11 ma dotrzeć pod koniec października: Mi 9 Pro 5G, Mi CC 9, Mi CC 9 Meitu Custom Edition, Mi CC 9e, Mi MIX 2, Mi Note3, Mi 6, Mi 6X, Redmi 7A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 5, Redmi 6A, Redmi 6 oraz Redmi S2. Na początku listopada aktualizacja trafi zaś do: Mi Mix, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5X, Mi 5C, Mi Note2, Mi Play, Mi Max 2, Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi 5 Plus, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 4X i Redmi Note 5A. Jeżeli martwi was na powyższej liście brak Pocophone, to spokojnie — Alvin Tse stojący na czele tego projektu potwierdził w swoim wpisem na Twitterze, że on także może liczyć na aktualizację — chociaż tej spodziewać mamy się chwilę później, nadejdzie dopiero przy globalnej premierze MIUI 11.

Zobacz też: MIUI – krótka historia jednej z najlepszych nakładek na Androida

Zobacz też: Xiaomi zapowiada nowy smartfon. Jest droższy od nowych iPhoneów

Zaznaczę jeszcze, że powyższą listę modeli z aktualizacją do MIUI 11 warto traktować z przymrużeniem oka. Dotyczy ona wyłącznie rynku chińskiego i wcale nie jest powiedziane, że znajdzie dokładne przełożenie także globalnie. Nie ma też jeszcze informacji na temat tego, kiedy nowego systemu możemy spodziewać się w reszcie świata, także nie pozostaje nam nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość. I czekać na nowości takie jak dopracowany ciemny motyw i tryb always on display, zarządzanie baterią w kryzysowych sytuacjach, nowe narzędzia do sprawowania kontroli rodzicielskiej czy nowe aplikacje pozwalająca efektywniej planować podróże!

Źródlo