24

Xbox One za 499 EUR w listopadzie! Kupicie?

Czyli dobrze ponad 2000 PLN, pytanie tylko czy zrobią z tego cenę 2100 czy raczej 2199 PLN. Nowa konsola Microsoftu ma zadebiutować w listopadzie na 21 rynkach. Mam nadzieję, że dotyczy to także polski. Podczas dzisiejszej konferencji Microsoft pokazał ponad 20 gier na swoją nową konsolę. Na Niezgrani.pl czeka na was relacja z tego wydarzenia. […]

Czyli dobrze ponad 2000 PLN, pytanie tylko czy zrobią z tego cenę 2100 czy raczej 2199 PLN. Nowa konsola Microsoftu ma zadebiutować w listopadzie na 21 rynkach. Mam nadzieję, że dotyczy to także polski.

Podczas dzisiejszej konferencji Microsoft pokazał ponad 20 gier na swoją nową konsolę. Na Niezgrani.pl czeka na was relacja z tego wydarzenia. W skrócie powiem tylko, że BF4, Wiedzmin 3 oraz Titanfall (tytuł na wyłączność od Respawn Entertainment. Będzie to strzelanina „ludzie vs. mechy”) zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.

Niestety 499 EUR trochę zgasiło mój entuzjazm – spodziewałem, że początkowa cena zostanie ustawiona na jednak trochę niższym poziomie. Czekamy teraz na konferencję Sony, start o 3 w nocy – relacja na Niezgrani.pl – już teraz zapraszam.