Felietony

Nowe gry w Xbox Game Pass! Zagrasz w nie już od stycznia

JS
Jakub Szczęsny
3

Xbox Game Pass, czyli "Spotify dla graczy" nie cieszy się zbyt dużą popularnością - również z tego powodu, że oferowane tam gry nie są szczególnie atrakcyjne. Microsoft zapowiedział jednak dodanie kolejnych pozycji do tej biblioteki i cóż - można powiedzieć tylko tyle, że o ile w niektóre warto zagrać, to niestety nie zwiększają one rangi całego produktu Xbox Game Pass.

Biblioteka gier dostępna w modelu subskrypcyjnym wzbogaci się o kolejne 10 tytułów. Wśród nich warto zwrócić szczególną uwagę na Devil May Cry 4: Special Edition oraz Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Nie są go gry szczególnie nowe, ale jeżeli nigdy nie mieliście przyjemności się z nimi zaznajomić - serdecznie polecamy. Poza tym, Xbox Game Pass wzbogaci się również o 8 nieco mniej znanych gier, które niektórym mogą dostarczyć sporo zabawy:

Devil May Cry 4, Xbox Game Pass

Inne nowości w Xbox Game Pass: Fuzion Frenzy, Injustice: Gods among us, NBA Playgrounds, Deadlight: Director's Cut, Zoo Tycoon Ultimate Animal Collection, WRC 5 FIA World Rally Championship, Bayonetta, Tecmo Bowl Throwback.

Niestety, te gry wcale nie zmieniają sytuacji Xbox Game Pass

W dalszym ciągu brakuje w tej bibliotece gier, w które naprawdę warto zagrać - większość z nich to mało popularne produkcje AAA i małe tytuły znane z poprzednich wersji konsol. Nic też nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu