Gry

Xbox Game Pass nie zawodzi. Oto cztery nowości, w które zagramy już za kilka dni

3

Oto cztery nowości, które wkrótce pojawią się w usłudze Xbox Game Pass. Jakie gry dołączą do abonamentu Microsoftu w marcu 2020?

Xbox Game Pass to usługa, przez którą nawet najwięksi fani PlayStation pobłażliwiej spoglądają w kierunku konsol Microsoftu. Nie da się ukryć, że gigant z Redmond rozwija swoją usługę znakomicie i z każdym miesiącem serwuje kolejne tytuły na które... regularnie brakuje mi czasu. I wiem, że nie jestem w tym temacie jedyny. Mimo wszystko firma nie zwalnia tempa i już jutro w usłudze wylądują dwie pierwsze (z czterech) nowych gier, które zmierzają tam w marcu!

Cztery nowe gry w usłudze Xbox Game Pass: marzec 2020

Już od jutra, czyli piątego marca, do biblioteki Xbox Game Pass dołączą: NBA 2k20 oraz Train Sim World 2020. W przyszłym tygodniu zaś można tam już wypatrywać Ori and the Will of the Wisps (11 marca) oraz Pikuniku (12 marca). Obiektywnie patrząc na tę listę — jestem przekonany, że każdy znajdzie wśród tych gier coś dla siebie!

Od uwielbianej sportówki 2K Games, przez dość wymagający (i niszowy) symulator pociągu, kontynuację jedną z najwspanialszych metroidvanii ostatnich lat na przepięknym świecie wypełnionym łamigłówkami kończąc. Miks gatunkowy i wizualny — a w przede wszystkim, świetnie skrojony pod taki charakter usługi. Do tego warto też pamiętać, że 13 marca zarówno na Xbox One jak i PC pojawi się State of Decay 2: Juggernaut Edition. Darmowa aktualizacja serwująca sporo nowości w uwielbianej produkcji.

Ze smutniejszych wieści, jeszcze w marcu z Xbox Game Pass zniknie pięć gier — jeżeli planowaliście je przejść, warto się pospieszyć:

  • Deus Ex: Mankind Divided
  • Lichtspeer Double Speer Edition
  • Shenmue I
  • Shenmue II
  • Thimbleweed Park .

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu