9

Wyszukiwarka w Google Reader

Google Reader jedne z najbardziej popularnych czytników RSS przez www wreszcie wzbogacił swoją funkcjonalność o możliwość przeszukiwania RSS-ów które mamy w nim zgromadzone. Przyznam, że od początku bardzo brakowało mi tej funkcjonalności i nie mogłem zrozumieć, dlaczego producent najlepszej na świecie wyszukiwarki nie zastosował jej w tak popularnym produkcie jak Google Reader. Oprósz samej wyszukiwarki, […]
Google Reader jedne z najbardziej popularnych czytników RSS przez www wreszcie wzbogacił swoją funkcjonalność o możliwość przeszukiwania RSS-ów które mamy w nim zgromadzone. Przyznam, że od początku bardzo brakowało mi tej funkcjonalności i nie mogłem zrozumieć, dlaczego producent najlepszej na świecie wyszukiwarki nie zastosował jej w tak popularnym produkcie jak Google Reader.

Oprósz samej wyszukiwarki, została dodana możliwość schowania bocznego panelu, licznik nie przeczytanych feedów został ograniczony liczbą 1,000 – czyżby twórcy czytnika zakładali, że użytkownicy nie będą mieli więcej ?

Wprowadzone zmiany można skomentować tylko w jeden sposób – lepiej późno niż wcale.