21

Wyprawa na Spitsbergen Pawła Urbańskiego będzie relacjonowana na Blipie!

Szykuje się bardzo ciekawe i chyba dość niecodzienne wydarzenie jak na nasze polskie mikroblogi. Otóż Paweł Urbański (niewidomy alpinista który na swoim koncie ma już takie góry jak Górę Kościuszki, Kilimandżaro) wyrusza na podbój kolejnej góry czyli Spitsbergen, relację z wyprawy internauci będą mogli śledzić na Blipie (adres do profilu Pawła to pawelurbanski.blip.pl)! Wyprawa zaczyna […]

Szykuje się bardzo ciekawe i chyba dość niecodzienne wydarzenie jak na nasze polskie mikroblogi. Otóż Paweł Urbański (niewidomy alpinista który na swoim koncie ma już takie góry jak Górę Kościuszki, Kilimandżaro) wyrusza na podbój kolejnej góry czyli Spitsbergen, relację z wyprawy internauci będą mogli śledzić na Blipie (adres do profilu Pawła to pawelurbanski.blip.pl)! Wyprawa zaczyna się już w tą sobotę!

Przyznam, że ludzie tacy jak Paweł bardzo mi imponują swoim dążeniem do celu oraz swoim zapałem do realizacji swoich marzeń. Dlatego tym bardziej się cieszę, że Paweł zdecydował się na co by dużo nie mówić promocję nowej i raczkującej formy komunikacji jaką są mikroblogi.

Mam pewność, że kolejna wyprawa Pawła zakończy się sukcesem a przy okazji głośniej się zrobi o Blipie i ludzie zauważa jaką rolę nowe media mogą odgrywać przy tego typu wydarzeniach. Trzeba też pogratulować Marcinowi wytrwałości w promocji blipa i idei mikroblogów – jak widać działania te przynoszą coraz lepsze rezultaty.

Bardzo ciekawy jestem jak przebiegnie cała relacja z zdobywania Spitsbergena, ilu ludzi będzie ją obserwować i jaki będzie miała ona wpływ na rozwijające się w Polsce social media (bo jestem pewien, że na tego typu rozgłosie zyskają wszyscy).