W Lookr.tv pojawił się kolejny odcinek z cyklu Backstage czyli jak od kuchni wygląda tworzenie znanych serwisów internetowych w Polsce. Tym razem Lookr.tv zabrało się za znany chyba wszystkim serwis Wykop.pl i nagrało dwu częściowy materiał. Zobaczymy jak pracuje się w w wykopie oraz usłyszymy parę pochlebnych opinii pracowników na temat firmy :) Tak na […]

W Lookr.tv pojawił się kolejny odcinek z cyklu Backstage czyli jak od kuchni wygląda tworzenie znanych serwisów internetowych w Polsce. Tym razem Lookr.tv zabrało się za znany chyba wszystkim serwis Wykop.pl i nagrało dwu częściowy materiał. Zobaczymy jak pracuje się w w wykopie oraz usłyszymy parę pochlebnych opinii pracowników na temat firmy :) Tak na poważnie to chyba zabrakło mi w tym materiale trochę luzu choć zdaje sobie sprawę, że widok kamery powoduje u wielu osób (w tym u mnie) straszne usztywnienie.

Mnie osobiście zaciekawiła metodologia zarządzania o jakiej wspomniał Tomek i chyba sprawdzę „z czym się to dokładnie je”, poza tym dowiadujemy się, że wykop jest biznesem rentownym i zatrudnia już więcej niż 4 osoby:).

Zapraszam do obejrzenia materiału

Część 1Część 2