1

Wyjazd na ekstremalne testy ING BankMobile HD z Tomaszem Kucharem wygrywają…

Szybki i prosty konkurs, który zorganizowaliśmy dla Was wspólnie z ING Bank Śląski S.A. dobiegł końca w dniu wczorajszym. Prosiliśmy w nim o odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/aś wziąć udział w tych testach. Do wygrania były dwa pojedyncze zaproszenia na tę imprezę i wybraliśmy dwa zwycięskie komentarze. Jeden za poczucie humoru, drugi […]

Szybki i prosty konkurs, który zorganizowaliśmy dla Was wspólnie z ING Bank Śląski S.A. dobiegł końca w dniu wczorajszym. Prosiliśmy w nim o odpowiedź na pytanie, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/aś wziąć udział w tych testach.

Do wygrania były dwa pojedyncze zaproszenia na tę imprezę i wybraliśmy dwa zwycięskie komentarze. Jeden za poczucie humoru, drugi za zmyślną infografikę, stworzoną na potrzeby konkursu i dostosowaną do charakteru tego wydarzenia.

Daniel Michacz

Ostatnie pół roku w moim życiu to ekstremalny okres. Nowe mieszkanie, remont … i oczywiście co się z tym wiąże wydatki. I to podczas tych miły czynności wykorzystałem aplikacje ING BANK MOBILE na MAXA, niczym STIG, polskiego TOPGEAR-BANKU. Będać w jednym z marketów budowlanych, podczas „URODZIN” – JUBIELUSZU SKLEPU”, co jakiś czas odbywały akcje wyprzedażowe – przyjechałem do sklepu po wannę, ale ….. tu zaczął się wyścig. Nagle przez megafony sklepowe rozeszła się informacja o wyprzedaży całego zestawu łazienkowego ( kilkadziesiąt metrów płytek podłogowych i ściennych, wanna, umywalka + baterie + szafki łazienkowe) wszystko idealnie skomponowane i trafione w gust łazienki którą wspólnie z żoną chciałem urządzić. Z piskiem opon sklepowego wózka, ruszyłem na dział Sanitarny, było już kilka osób na „linii startu promocji” ale roZgrzewali tylko silnikI i zaczęli „palić” gumy … robili mnóstwo hałasu, ale nie byli zdecydowani. W końcu użyłem „klaksonu” i krzyknąłem BIORE ! Zdecydowany byłem na cały zestaw wyprzedażowy, jeśli coś by nie pasowało, to i tak uda mi się odsprzedać, bo cena była rewelacyjna. PozostaLI „zawodnicy” promocji jakby złapali gumę, zrezygnowali. Zapłacić miałem od razu na miejscu, za całość … w/g mnie miałem całą potrzebną sporą kwotę……. ale tylko wg. mnie …. płacąc kartą terminal powiedział transakcja odrzucona. Spróbowałem jeszcze raz … znowu to samo, nagle z tyłu jeden z zawodników, jakby po wizycie w pitstopie – powiedział, że ON to bierze i płaci gotówką i szybko wybiegł poza sklep … chyba bo kasę …. Ja szybko nie rezygnując, sięgnąłem po telefon do kieszeni , zalogowałem się do ING BANK MOBILE … i rzeczywiście konto wyczyszczone, zlecenie stałe ( abonamenty, czynsz i inne opłaty) spowodowało, że nie było wystarczającej kwoty. Ale jest jeszcze KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE, więc MYK … wszedłem idealnie w zakręt Transakcje „Trzy prawy” i wyszedłem na prostą Przelewów , „Piano”, Przelew Własny …. „Przyciąc 100” – Z konta OSZCZĘDNOŚCIOWEGO na DIRECT i jest MOCNE HAMOWANIE – transakcja zaksięgowana ! JEST KASA NA KONCIE ! Transakcja bezgotówkowa i fru – łazienka jest moja, a mina faceta wbiegającego do sklepu z plikiem gotówki – BEZCENNE.

omega11

original

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy niezapomnianych rajdowych wrażeń. Prosimy też o kontakt na adres grzegorz.ulan(at)gmail.com.