8

Wybrane materiały video z Le Web – polecam obejrzeć!

O konferencji Le Web już pisałem, największa impreza branżowa tego typu w Europie. W tym roku zgromadziła ponad 2 tysiące uczestników z 50 krajów. Większość sesji, paneli dyskusyjnych oraz prezentacji startupów było transmitowane na żywo dzięki ustream i teraz możemy te materiały na spokojnie obejrzeć. Zachęcam gorąco szczególnie do przejrzenia odbywającego się na żywo Gillmor […]

O konferencji Le Web już pisałem, największa impreza branżowa tego typu w Europie. W tym roku zgromadziła ponad 2 tysiące uczestników z 50 krajów. Większość sesji, paneli dyskusyjnych oraz prezentacji startupów było transmitowane na żywo dzięki ustream i teraz możemy te materiały na spokojnie obejrzeć.

Zachęcam gorąco szczególnie do przejrzenia odbywającego się na żywo Gillmor Gangu oraz jego europejskiej odmiany. Jest też wywiad z nieco szalonym pasjonatem win czyli Garym Vaynerchukiem, oraz bardzo ciekawy panel prowadzony przez Arringtona który rozmawia z ludźmi z Facebooka, Ning, Linkedin, Usteram,Twittera i Myspace na temat rozwoju platform które reprezentują. Wszystkie powyżej wymienione nagrania umieściłem w tym poście – smacznego!

*Jeśli nagrania z jakichś powodów nie wyświetlą się proszę odświeżyć stornę. Nie wiem czym jest to spowodowane ponieważ są to klasyczne wklejki z ustream.


Gillmor Gang


European Gang Live


Gary Vaynerchuk


Panel na temat platform