19

Wszystko się ogląda – każdą miernotę byle za darmo

Patrzę na te zestawienia i się zastanawiam czy przetwarzamy w dzisiejszych czasach wszystko co jest za darmo? Na tej liście nie znajdziemy filmów wybitnych, jedyną dobrą pozycją jest chyba dziewczyna z tatuażem – reszta to zestawienie praktycznie wszystkiego co nowe i to bez znaczenia czy dobre czy bardzo słabe. Moim zdaniem oceny tych pozycji są […]

Patrzę na te zestawienia i się zastanawiam czy przetwarzamy w dzisiejszych czasach wszystko co jest za darmo? Na tej liście nie znajdziemy filmów wybitnych, jedyną dobrą pozycją jest chyba dziewczyna z tatuażem – reszta to zestawienie praktycznie wszystkiego co nowe i to bez znaczenia czy dobre czy bardzo słabe.

Moim zdaniem oceny tych pozycji są i tak mocno zawyżone – patrząc na przykład na 6 punktów dla 3 muszkieterów – filmu na którym ostatnio zasnąłem nie kończąc go nawet. Inny hit to kontynuacja legendy o wampirach – już sam trailer przeraża głębią kolejnego odcinka a na liście proszę bardzo prawie 7 punktów (chyba za figurę głównej bohaterki je przyznali).

Po prostu cokolwiek nie wpada do „darmowego kina w internecie” to się ogląda. Pytanie teraz tylko jak to monetyozwać? Może trzeba przez product placement, jeszcze więcej? :)

źródło jak zwykle torrentfreak.com