1

Wszystko o Google w jednej prezentacji

FaberNovel – francuska firma consultingowa przygotowała bardzo ciekawą i dość wyczerpującą prezentację na temat firmy Google. Oprócz znanych już informacji o rocznym czy też dziennym koszcie transferu danych Youtube można dowiedzieć się też jak i z kim google współpracuje, dlaczego taka firma nadal kupuje „ruch”, co jest głównym elementami sukcesu tej korporacji oraz dlaczego przetrwa […]

FaberNovel – francuska firma consultingowa przygotowała bardzo ciekawą i dość wyczerpującą prezentację na temat firmy Google. Oprócz znanych już informacji o rocznym czy też dziennym koszcie transferu danych Youtube można dowiedzieć się też jak i z kim google współpracuje, dlaczego taka firma nadal kupuje „ruch”, co jest głównym elementami sukcesu tej korporacji oraz dlaczego przetrwa ona kryzys gospodarczy w US itp.


All about Google

View SlideShare presentation or Upload your own. (tags: google technology)


Moim zdaniem prezentacja jest bardzo ciekawym źródłem wiedzy o Google, informacje są bardzo dobrze poukładane i przekazane w zrozumiały sposób. Zabrakło pewnie trochę krytycznego spojrzenia na firmę i pokazania zagrożeń i problemów z jakimi się boryka (tutaj analiza niepowodzeń była by również na miejscu i z pewnością była by bardzo ciekawa).

Znalezione na Techcrunch.com