Ciekawe strony

Wizualne zarządzanie projektami - ciąg dalszy

Grzegorz Ułan
97

Miesiąc temu, dwoma nowymi projektami, zapowiadałem Wam nowy trend w internetowych menadżerach zadań. Były to dwa serwisy - DropTask i Subtask. Pierwszy dostępny jest dla wszystkich chętnych, drugi wciąż jest na zaproszenia, jeśli dzisiejsza propozycja nie przypadnie Wam do gustu, dajcie znać, nadal...

Miesiąc temu, dwoma nowymi projektami, zapowiadałem Wam nowy trend w internetowych menadżerach zadań. Były to dwa serwisy - DropTask i Subtask. Pierwszy dostępny jest dla wszystkich chętnych, drugi wciąż jest na zaproszenia, jeśli dzisiejsza propozycja nie przypadnie Wam do gustu, dajcie znać, nadal mogę wysyłać zaproszenia do Subtaska.

Dziś zapraszam Was do zapoznania się z projektem Casual. Bardzo przypomina on wspomnianego Subtaska, ale jest bardziej przejrzysty i funkcjonalniejszy. Tworzenie zadań i kolejnych odnóg szybsze i wygodniejsze, a szczegóły poszczególnych pozycji wprowadzamy w wysuwanym bocznym pasku.

Na jednej tablicy możemy wprowadzać kilka bieżących zadań i "podpinać" do nich inne składające się na nie procesy do wykonania. Przenoszenie ich pomiędzy sobą wykonujemy poprzez metodę przeciągnij i upuść.

Widok bieżącego projektu zmieniamy jednym przyciskiem. Do wyboru jest widok dwu lub trzy kolumnowy.

Na swoim koncie możemy wprowadzić nieograniczoną liczbę obszarów roboczych i przyporządkowanych im projektów.

Casual, podobnie jak Subtask, dostępny jest jeszcze na zaproszenia, ale próbowałem jeszcze dziś zarejestrować się na inny adres i zaproszenie przyszło po chwili. Jeśli jednak będziecie mieli z tym jakieś problemy, dajcie znać wyślę Wam zaproszenie ze swojego konta.

Na zachętę, zapraszam Was do obejrzenia poniższej prezentacji, gdzie Casual pokazany jest w akcji na żywo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

menadżer zadań