Netflix

Zupełnie nowe sceny z "Wiedźmina" i mnóstwo zdjęć. Oto finałowy zwiastun!

KK
Konrad Kozłowski
6

Od premiery "Wiedźmina" dzieli nas w tej chwili niewiele ponad tydzień, a Netflix zaprezentował właśnie finałowy zwiastun pełen nowych scen oraz niepokazywane dotąd zdjęcia z serialu.

Finałowy zwiastun "Wiedźmina" z nowymi scenami

Już 20 grudnia na Netflix zadebiutuje 8 odcinków "Wiedźmina", w którym główną rolę gra Henry Cavill. Serwis bardzo długo zwlekał z podaniem daty premiery oraz ujawnieniem choćby skrawka informacji na temat serialu, ale gdy machina ruszyła, jesteśmy regularnie zasypywani kolejnymi detalami oraz materiałami promocyjnymi. Zwiastun zdecydowanie zapowiada wiele dynamicznych i klimatycznych scen, a fani gier i książek na pewno dojrzą nawiązania do elementów i postaci, które znają z bliskich im dzieł.

Zobacz też: y

Nowe zdjęcia z "Wiedźmina" od Netflix

Dzisiaj Netflix zaprezentował finałowy zwiastun serialu, w którym znajdziemy wcześniej niepokazywane sceny. Dodatkowo udostępniono też dotąd nie publikowane zdjęcia, na których mamy szansę ujrzeć kluczowych i nie tylko bohaterów. Na fotkach widnieją oczywiście między innymi Geralt, Jaskier, Yennefer czy Ciri. Macie więc kolejną okazję ocenić, jak wypadają najważniejsi bohaterowie nowego serialu Netfliksa. Trzeba przyznać, że w zwiastunie i na zdjęciach robią świetne wrażenie, podobnie jak wykreowany świat, który widzimy za ich plecami. Na jednym z ujęć widać też kulisy pracy ekipy filmowej, a na innym tajemniczą krainę, którą prawdopodobnie pamiętacie z innego wideo promocyjnego.

Polecamy: i

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: