13

Wiedźmin 3: Dziki Gon : nowe filmy z rozgrywki i nie tylko!

Tomek opisał wam już pierwsze wrażenia z pokazu na którym byliśmy w siedzibie CDP Red, ja natomiast mam dla was przedsmak tego co czeka nas w maju czyli nowe filmy z Wiedźmina 3. Na poniższych materiałach znajdziecie zarówno sam gamplay jak również cutscenki, przy czym polecam bardzo obejrzeć kilka razy fragmenty w których pokazany jest […]

Tomek opisał wam już pierwsze wrażenia z pokazu na którym byliśmy w siedzibie CDP Red, ja natomiast mam dla was przedsmak tego co czeka nas w maju czyli nowe filmy z Wiedźmina 3.

Na poniższych materiałach znajdziecie zarówno sam gamplay jak również cutscenki, przy czym polecam bardzo obejrzeć kilka razy fragmenty w których pokazany jest otwarty świat. Na mnie zrobiło to bardzo duże wrażenie bo choć grałem w niejedną grę w otwartym świecie to jednak takich widoków i krajobrazu chyba nie widziałem.

Zapraszam do oglądania:

Zacznijmy od blisko 5 minutowego pokazuj z gry na którym zobaczycie Wieśka w akcji z mieczem i czarami oraz pokaz jazdy konnej i wizytę w wiosce. Polecam zwrócić uwagę na otoczenie i krajobraz – niesamowicie to wygląda :

http://youtu.be/tWZ15vS_7wM

Kolejny film przedstawia drogę nad wybrzeże oraz walkę z smokami (ok małym smoczkami), nawet w wodzie potrafią bestie atakować. No i jest jeszcze pływający Wisiek

http://youtu.be/rsx_3YbhrvA

Wiesiek w wannie w cutscence :

http://youtu.be/pVSrEuNFFJs

Cutscena walki z bestią

http://youtu.be/fYgqN3D1Cas

I kolejny fragment gamplay połączony z cutsceną:

http://youtu.be/g1pHkc85WNA