19

Wawka – serwis społecznościowy dla warszawiaków

Wrocek.pl został w Polsce prekursorem serwisów społecznościowych tematycznie związanych z danym obszarem polski. Wrocek jest portalem wdrożonym z sukcesem (współpraca / sprzedaż regionalnej gazecie wyborczej), od samego początku był to serwis starannie wykonany i dobrze przemyślany. Widać, że ktoś pomyślał o stworzeniu takiego serwisu dla warszawiaków i powstało wawka.org. W chwili obecnej serwis oferuje możliwość […]

Wrocek.pl został w Polsce prekursorem serwisów społecznościowych tematycznie związanych z danym obszarem polski. Wrocek jest portalem wdrożonym z sukcesem (współpraca / sprzedaż regionalnej gazecie wyborczej), od samego początku był to serwis starannie wykonany i dobrze przemyślany.

Widać, że ktoś pomyślał o stworzeniu takiego serwisu dla warszawiaków i powstało wawka.org. W chwili obecnej serwis oferuje możliwość dodawania miejsc (mapy google), dodawania wydarzeń, dyskusji na forum i to wszystko. Wygląd serwisu nie razi ale na pewno też nie zachwyca (i przypomina mi bardzo jakiś inny serwis ale nie mogę skojarzyć jaki)

Tak naprawdę to zastanawiam się dlaczego autorzy serwisu Wrocek.pl nie skorzystali z funkcji „replace all” i nie podmienili tekstów „Wrocław” na „Warszawa” uruchamiając w ten sposób serwis dla stolicy i innych miast? Wyobrażam sobie, że powodem może być brak rąk do pracy ale wydaje mi się, że w warszawie znalazły by się osoby chętne do pomocy.