11

Wakacyjne promocje iSpot – sprawdź najlepsze okazje!

Ostatnie nowości od Apple, czyli aktualizacja wszystkich czołowych platform, wzbudziły ogrom emocji. Firma wykonała krok naprzód, który wpłynął na wszystkie jej platformy oraz urządzenia. Trudno wyobrazić sobie lepszy moment, by osobiście przekonać się, co nowego u Apple - dobra okoliczność ku temu jest właśnie teraz, gdy w sklepach iSpot znajdziecie mnóstwo ciekawych promocji.

Nowości i zmiany w Apple

Aktualizacje, które zostały zaprezentowane podczas pierwszej wirtualnej w historii konferencji edycji WWDC (Worldwide Developers Conference), to zmiany, które dotkną wszystkich użytkowników urządzeń Apple. Nowe wersje iOS 14, iPadOS 14, a także watchOS 7 to w dużej mierze zbiory modyfikacji, o które prosili użytkownicy. Nie zabrakło jednak również nowości, których się nie spodziewaliśmy. Niezwykle istotnym elementem prezentacji był blok poświęcony prywatności i bezpieczeństwu danych użytkowników urządzeń Apple. W świetle wielu ostatnich wydarzeń było to bardzo potrzebne, ponieważ wrażliwe informacje stają się coraz częściej celem oszustów i złodziei, a także firm wykorzystujących je w celach reklamowych.

W iOS 14 zmiany będą widoczne już na pierwszy rzut oka. Ekran domowy może być zorganizowany w zupełnie inny sposób niż dotychczas, ponieważ do dyspozycji użytkowników iPhone’ów i iPadów oddano możliwość wstawiania widżetów pomiędzy ikonami aplikacji. Same widżety były już obecne w iOS i iPadOS, ale wówczas zlokalizowano je w innym miejscu. Znacznie lepiej zorganizowane są teraz same skróty aplikacji – zgromadzono je wszystkie w App Library, więc na pozostałych ekranach nie musimy już trzymać wszystkich ikon – zapanuje większy ład. Pojawiły się też usprawnienia w iMessage (konwersacje grupowe), tryb obraz-w-obrazie oraz aktualizacje części systemowych aplikacji.

Aktualne promocje w iSpot

Z tych oraz wielu innych nowości będzie można wkrótce skorzystać na wszystkich modelach iPada i iPhone’a, które wspierają aktualną wersję iOS 13 oraz iPadOS 13. Decydując się na jedno z takich urządzeń, możecie być pewni, że jesienią – gdy tylko nowe wersje systemów będą dostępne – wasze gadżety wzbogacą się o szereg nowych funkcji. Jest to  świetny moment na decyzję o zakupie tabletu Apple, który w sklepach iSpot można nabyć w systemie rat 60×0,5%. Dla wszystkich marzących o najlepiej wyposażonym i najnowszym iPadzie Pro będzie to znakomita wiadomość, bo pozwoli uniknąć jednorazowego dużego wydatku.

O tym, jak świetnie współpracują ze sobą wszystkie urządzenia Apple, wspominano już wielokrotnie (sami nie raz pisaliśmy o tym na łamach Antyweba), dlatego im szybciej staniecie się posiadaczami kilku z nich, tym wcześniej przekonacie się, jak mocno ułatwia to i uprzyjemnia wykonywanie obowiązków, naukę, a nawet rozrywkę. Jednym z ciekawszych smartfonów w ofercie Apple, który można w dowolnej chwili nabyć w sklepach iSpot, jest odświeżony iPhone SE. Do jego produkcji wykorzystano sprawdzoną konstrukcję iPhone 8, ale wewnątrz znalazły się nowocześniejsze układy i moduły, co zapewni mu wieloletnie wsparcie od Apple idące w parze zw pełni zadowalającą wydajnością oraz stabilnością działania. Nic tak nie uzupełni waszego zestawu jak Apple Watch i para bezprzewodowych słuchawek AirPods Pro. Zegarek Apple Watch jest aktualnie dostępny w sprzedaży od 999zł. Wybierając go, możecie liczyć na szybki dostęp do powiadomień z iPhone’a bez sięgania po telefon, a także dokładne pomiary Waszej aktywności – to pierwszy krok do tego, by bardziej o siebie zadbać. Dodatkowe aplikacje pozwalają na jeszcze więcej, między innymi na zdalne sterowanie odtwarzaną muzyką. Komplet dopełniają słuchawki, o których można wręcz zapomnieć, gdy znajdują się w uszach. Są tak lekkie i wygodne.

Ekosystem urządzeń Apple to jeden z najbardziej i najlepiej zaopatrzonych w dodatki. Akcesoria innych marek, które są kompatybilne z urządzeniami Apple, zostały aktualnie przecenione w iSpot do -50%. Wśród nich znajdziecie rozwiązania z kategorii audio, etui i pokrowce ochronne, a także powerbanki. Pomysły i rozwiązania Apple wzbudzają u producentów akcesoriów (jak Logitech czy Belkin) sporą kreatywność. Będziecie zaskoczeni użytecznością projektowanych przez nich klawiatur, pokrowców i wielu innych.

Wszystko to znajdziecie w sklepach iSpot. Przed wyjazdem wakacyjnym możecie  wyposażyć się w nowy smartfon, tablet lub zegarek, dzięki czemu wolny czas spędzicie na nowe, ciekawsze sposoby. Nowe odsłony iOS i aplikacje sprawiają, że sprzęt Apple może zastąpić komputer i konsolę. Gdziekolwiek się wybierzecie, Apple Watch to najlepszy kompan dla każdego fana sportu i aktywnego trybu życia. A to ciągle tylko przedsmak, bo w nadchodzących latach te wszystkie gadżety otrzymają kolejne wersje iOS i kolejne nowości.

Materiał powstał we współpracy ze sklepem iSpot