20

W Biedronce ponownie kupimy gry w atrakcyjnej cenie. Rusza kolejna wyprzedaż!

Ostatnio naprawdę polubiłem chodzić do Biedronki, a to ze względu na możliwość kupienia gier komputerowych w świetnej cenie. Kolejna partia gier w promocji będzie pochodziła od Cenegi. Coraz częściej wśród wielu produktów dostępnych w sklepie Biedronka możemy znaleźć gry komputerowe, które często dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Z ostatniej promocji sam skorzystałem i zakupu […]

Ostatnio naprawdę polubiłem chodzić do Biedronki, a to ze względu na możliwość kupienia gier komputerowych w świetnej cenie. Kolejna partia gier w promocji będzie pochodziła od Cenegi.

Coraz częściej wśród wielu produktów dostępnych w sklepie Biedronka możemy znaleźć gry komputerowe, które często dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Z ostatniej promocji sam skorzystałem i zakupu w przypadku jednej gry wcale nie żałuję. Stałem się właścicielem Fallout New Vegas oraz drugiej części Test Drive Unlimited. W pierwszą grę nadal gram i wiem, że jest to najlepiej wydane 20 zł. Niestety nie mogę powiedzieć tego samego o TDU 2, według mnie model jazdy jest naprawdę kiepski. Ostatnia wyprzedaż gier w sieci sklepów Biedronka spowodowała, że z niecierpliwością czekałem na kolejną edycję mając nadzieję, że uda mi się zakupić kolejną perełkę.
biedronka-logo-dc1dbf9488645a4ae,630,0,0,0
Już 2 maja rusza kolejna promocja na wiele gier. Oprócz tytułów dla starszych graczy znajdziemy wiele produkcji dla młodszego odbiory. Lista dostępnych gier wygląda następująco:

Angry Birds Bad Piggies – 19,99 zł
Angry Birds Space – 19,99 zł
Civilization V: Game Of The Year Edition – 39,99 zł
Far Cry – 19,99 zł
Lego Batman 2: DC Super Heroes – 19,99 zł
Lego Batman/Lego Batman 2: DC Super Heroes – 39,99 zł (pakiet 2 gier)
Lego Harry Potter 1-4/Lego Batman 2: DC Super Heroes – 39,99 zł (pakiet 2 gier)
Lego Harry Potter 1-4/Lego Harry Potter 5-7 – 39,99 zł (pakiet 2 gier)
Lego Harry Potter 5-7 – 19,99 zł
Lego Harry Potter 5-7/Lego Batman – 39,99 zł (pakiet 2 gier)
Lego The Lord Of The Rings – 39,99 zł
Metro Last Light – 39,99 zł
Resident Evil 4 Ultimate HD – 39,99 zł

Z serii gier Lego czy Angry Bird z pewnością nie skorzystam, ale takie tytuły jak Metro Last Light i Resident Evil 4 Ultimate HD są bardzo kuszącą propozycją. Zakup pierwszej gry planowałem już od dawna i możliwe, że wyprzedaż w Biedronce spowoduje, że stanę się właścicielem tego tytułu. Nadal zastanawiam się nad Far Cry, już przeszedłem tą produkcję, ale z tego co pamiętam grało mi się naprawdę przyjemnie i może świetnie byłoby powrócić. Młodsi gracze powinni być zadowoleni z Angry Birs lub z jednej z gier z serii Lego.

Źródło: polygamia.pl
Grafika: [1], [2]