106

Virgin Mobile z prawdziwym nolimit do wszystkich sieci za 29 zł!

Virgin Mobile popsuł trochę premierę Play i udostępnił zupełnie nową jednolitą ofertę #BEZLIMITU za 29 zł. Przypomnijmy jak to wyglądało do tej pory. W miejscu nowej dotychczas dostępna była taryfa #MIWYSTARCZA, podobnie za 29 zł, jednak z ograniczeniem do 300 minut do wszystkich sieci. Teraz wszystko będzie w cenie, czyli rozmowy, SMS-y oraz 2GB. Widać, […]

Virgin Mobile popsuł trochę premierę Play i udostępnił zupełnie nową jednolitą ofertę #BEZLIMITU za 29 zł.

Przypomnijmy jak to wyglądało do tej pory.

assas

W miejscu nowej dotychczas dostępna była taryfa #MIWYSTARCZA, podobnie za 29 zł, jednak z ograniczeniem do 300 minut do wszystkich sieci. Teraz wszystko będzie w cenie, czyli rozmowy, SMS-y oraz 2GB. Widać, że tutaj mamy mniej internetu kosztem właśnie nielimitowanych połączeń ze wszystkimi sieciami.

1

2

3

4

Oferta ta wydaje się obecnie najatrakcyjniejsza cenowo. Przegonili nawet nju mobile, które za 39 zł daje nielimitowane rozmowy, SMS-y i tutaj różnica również MMS-y i również 2GB internetu. Więc przy różnicy 10 zł w Virgin zabraknie tylko MMS-ów. Interesująco zaczyna się ten rok, nie trudno się domyślić, że teraz czas na ruch ze strony pozostałych operatorów.

Całość oferty i pozostałe taryfy w Virgin Mobile przedstawiają się teraz następująco:

calosc

screenshot-virginmobile.pl 2015-02-06 13-21-40