23

Viren u Agnieszczaka – będzie wesoło!

Jakub Mazurkiewicz z lookr.tv podesłał mi nie upubliczniony jeszcze zwiastun z nowej serii Startup School (publicznie dostępne są dwie inne zapowiedzi). Przypomnę, że jest to program w którym w rolę Wojewódzkiego wciela się Rafał Agnieszczaka a jego ofiarami są znane osoby z branży internetowej. W premierowym odcinku (emisja 29 grudnia) nowej serii z Rafałem do […]

Jakub Mazurkiewicz z lookr.tv podesłał mi nie upubliczniony jeszcze zwiastun z nowej serii Startup School (publicznie dostępne są dwie inne zapowiedzi). Przypomnę, że jest to program w którym w rolę Wojewódzkiego wciela się Rafał Agnieszczaka a jego ofiarami są znane osoby z branży internetowej. W premierowym odcinku (emisja 29 grudnia) nowej serii z Rafałem do dyskusji zasiadł Viren twórca inflavo.pl i opisywanego wcześniej na Antyweb skarpetkowo.pl.

Po tej krótkiej zajawce (wklejka poniżej) już widać, że będzie ciekawie – Viren wali prosto z mostu i opowiada o swoim konflikcie z twórcami Flakera oraz powodach dla których przeniósł się z swoją social mediową działalnością na Facebooka.