14

Top Trendy Bloger 2007

Top Trendy bloger 2007 to konkurs organizowany przez newspoint.pl – firma ta zajmuje się monitoringiem internetu i od czasu do czasu „wypuszcza” ciekawe raporty na różne tematy. Tym razem newspoint postanowił wybrać Top Trendy blogera – jedynym wskaźnikiem jaki posłużył do wyboru była obecność danej osoby w mediach (czyli ile razy ktoś o danym blogerze […]Top Trendy bloger 2007 to konkurs organizowany przez newspoint.pl – firma ta zajmuje się monitoringiem internetu i od czasu do czasu „wypuszcza” ciekawe raporty na różne tematy.

Tym razem newspoint postanowił wybrać Top Trendy blogera – jedynym wskaźnikiem jaki posłużył do wyboru była obecność danej osoby w mediach (czyli ile razy ktoś o danym blogerze napisał).

Wyniki Top Trendy 2007 przedstawiają się następująco:

Miejsce IDominik Kaznowski prowadzący blog Kaznowski.blox.pl. Najczęściej o tym blogerze pisała Gazeta.pl (zawistni blogerzy spiskują, że osoba ta ma coś wspólnego z gazeta.pl – ale to na pewno nie jest prawda)

Miejsce IITomasz Karwatka prowadzący blog webusability.pl

Miejsce III Artur Kurasiński prowadzący blog blog.kurasinski.com. Artur zaraz po tym jak dowiedział się o nominacji i 3 miejscu napisał poradnik jak osiągnąć taki sukces.

Cytując byłego ministra edukacji można powiedzieć „szacunek panowie blogerzy”.