6

Tom’s Hardware sprzedany !

Tom’s Hardware to serwis o wszystkim co jest związane z komputerami i technologią. Serwis których chyba każdy z nas odwiedził kiedy poszukiwał informacji o komputerach lub ich elementach. W Polsce również serwis te otworzył swoją stronę pod adresem tomshardware.pl. Pierwszy serwis THG powstał w 1996 roku – wydaje się, że jest to najstarszy obecnie na […]

Tom’s Hardware to serwis o wszystkim co jest związane z komputerami i technologią. Serwis których chyba każdy z nas odwiedził kiedy poszukiwał informacji o komputerach lub ich elementach. W Polsce również serwis te otworzył swoją stronę pod adresem tomshardware.pl. Pierwszy serwis THG powstał w 1996 roku – wydaje się, że jest to najstarszy obecnie na rynku serwis technologiczny.


THG po polsku

Właśnie przed chwilą przeczytałem, że serwis ten został sprzedany za sumę ok. 15-20 milionów dolarów (jest to nie potwierdzona kwota). Wraz z serwisem została sprzedana firma matka czyli TG Publishing. W chwili obecne nie jest jeszcze potwierdzone kto został kupcem ale pogłoski mówią o francuskiej firmie BestofMedia Group.

15-20 milionów dolarów za serwis który jest symbolem technologii i komputerów w sieci – czy to dużo? Porównując do szału jaki panuje teraz na serwis społecznościowe można powiedzieć, że jest to niewiele ale jaki z tego wniosek ?