2

TMT.Communities’09 – będzie panelowo

Zbliża się konferencja TMT.Communities’09, która w tym roku będzie zdominowana przez moim zdaniem ciekawe panele dyskusyjne. Myślę, że tego typu rozmowy grup specjalistów były by też dobrym dodatkiem do corocznej konferencji Internet 2K9 organizowanej przez internetstandard. Oprócz dyskusji ekspertów będzie również kilka ciekawych prezentacji. Osobiście bardzo chętnie posłucham założyciela Team Europe Ventures czyli Łukasza Gadowskiego, […]

Zbliża się konferencja TMT.Communities’09, która w tym roku będzie zdominowana przez moim zdaniem ciekawe panele dyskusyjne. Myślę, że tego typu rozmowy grup specjalistów były by też dobrym dodatkiem do corocznej konferencji Internet 2K9 organizowanej przez internetstandard.

Oprócz dyskusji ekspertów będzie również kilka ciekawych prezentacji. Osobiście bardzo chętnie posłucham założyciela Team Europe Ventures czyli Łukasza Gadowskiego, który będzie opowiadał o tym jak stworzyć dobry biznes oparty na społecznościach.

Ciekawy jestem też prezentacji Marcina de Kamińskiego z The Pirate Bay (bardzo chciałbym usłyszeć jakimi to sukcesami może poszczycić się TPB i jak według twórców wpływa on na problem licencjonowania i dystrybucji treści w internecie) oraz późniejszego panelu dyskusyjnego w którym spotkają się min przedstawiciele ZAIKS-u, Napisy24.pl, Gutek FILM i oczywiście TPB. Może być gorąca dyskusja.

Podczas tegorocznej TMT.Communities będzie również dyskusja z udziałem śmietanki naszego megapanelu czyli portali. Podczas panelu dyskutanci będą zastanawiać się nad rolą portalu i tym czy jest miejsce na jeszcze jeden podmiot tego typu. Mam nadzieję, że zamiast popisu elokwencji i krasomówstwa będą konkrety .