Netflix

Jedna minuta wystarczyła - ja chcę zobaczyć ten serial! The Umbrella Academy - zwiastun

Konrad Kozłowski
Jedna minuta wystarczyła - ja chcę zobaczyć ten serial! The Umbrella Academy - zwiastun
19

W nowo dodany zwiastun przez Netflix kliknąłem bez ekscytacji - częstotliwość ukazujących się materiałów od giganta streamingowego w ostatnim czasie trochę przytłacza. Ale ta minuta wystarczyła, bym w mgnieniu oka dodał "The Umbrella Acadamy" do mojej listy do obejrzenia.

"The Umbrella Academy" to seria komiksów i książek autorstwa Gerarda Waya, które publikuje Dark Horse Comics. Opowiadają o wyjątkowym rodzeństwie - szóstce dzieci, które zostały adoptowane przez miliardera sir Reginalda Hargreeve'a. Wszystko zaczęło się jednak dość wyjątkowo, bo urodzonych jednego dnia w 1989 roku było aż czterdzieścioro troje dzieci, a żadna z matek nie była wcześniej w ciąży. Te dzieci, które znalazły się pod opieką Hargreeve'a zostają przygotowane do misji ocalenia świata, ale wraz z biegiem czasu rodzinne więzy zaczynają zanikać i każde z nich ruszy w swoją stronę. Ponownie spotkają się po tym, jak Hargreeve umrze,  lecz ta smutna wiadomość też nie będzie w stanie ich na długo zbliżyć.

W obsadzie serialu znaleźli się między innymi Ellen Page, Cameron Britton, Adam Godley, Tom Hopper i Aidan Gallagher. Twórcą serialu jest Jeremy Slater, producentem wykonawczym i showrunnerem będzie Steve Blackman ("Fargo", "Altered Carbon"), a premiera została zaplanowana na 15 lutego 2019 roku.

"The Umbrella Academy" - zwiastun

O ile raczej nie przepadam za takimi fantastycznymi opowieściami, tak w przypadku "The Umbrella Acadamy" wydaje mi się, że twórcom udało się stworzyć niepowtarzalny klimat produkcji, który obecny jest w pierwszym, właśnie opublikowanym zwiastunie. Odrobina tajemnicy i humoru, a także ciekawe postacie i fajnie nakręcone sceny - tak wyobrażam sobie ten serial w tej chwili. To zaledwie minuta, ale materiał zrobił na mnie naprawdę dobre wrażenie i jak do tej pory nie byłem zaintrygowany projektem, tak teraz będę niecierpliwie wyczekiwać debiutu na Netflix.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu