2

Najlepsze przygodówki kupicie teraz 75% taniej. Sprawdźcie świetną promocję na GOG

Telltale Games tworzy dość specyficzne gry i kiedy o firmie zaczęło się robić głośno, gracze wychwalali ich produkty przy każdej możliwej okazji. Po części się zgadzam, bo wiele przygodowych serii wyszło wybornie - i teraz można się z nimi zapoznać wydając zdecydowanie mnie. Zobaczcie przeceny na GOGu.

Nie samymi promocjami Humble Bundle człowiek żyje i nie tylko na sezonowych wyprzedażach Steam wydaje ciężko zarobione pieniądze. Również nasz rodzimy sklep GOG wielokrotnie udowodnił, że potrafi zorganizować świetną promocję. Właśnie zrobił to ponownie.

Promocja na przygodówki Telltale

Na GOGu pojawiła się promocja na przygodówki firmy Telltale. Oznacza to, że w atrakcyjnych cenach kupimy sporo gier stworzonych przez tych magików wciągających opowieści. Promocje sięgają aż 75%.

Kompletną listę, wraz z linkami, znajdziecie na stronie chłopaków z Łowców Gier, ja wrzucę tu tylko kilka przykładowych gier, którymi warto się zainteresować.

The Walking Dead: Season 1 – 75% – 19,99 zł
The Walking Dead: Season 2 – 75% – 19,99 zł
The Walking Dead: 400 Days – 75% – 5,39 zł
Wolf Among Us -75% – 19,99 zł
Back to the Future: The Game – 75% – 19,99 zł
Tales of Monkey Island – 75% – 17,59 zł

Nie ukrywam, że ze wszystkich gier od Telltale największe wrażenia zrobiła na mnie seria The Walking Dead. Niby prosta przygodówka, przez którą trzeba się było przeklikać (w moim przypadku nastukać w ekran, grałem na iPadzie), a tak naładowana emocjami, stawiająca przed graczem tak trudne wybory, że zapamiętam ją na całe życie. Seria uzbierała sporo nagród, nie był to więc odosobniony zachwyt. Świetnie bawiłem się tez przy The Wolf Among Us, choć obawiałem się, że nieznajomość uniwersum będzie dla mnie przeszkodą – nie była. Inne produkcje albo musnąłem, albo ominąłem i najpewniej skorzystam z tej promocji żeby nadrobić kilka zaległości.

grafika

źródło