0

Tapety dla Windows 8 i nowa blokada ekranu

Do internetu przeciekły kolejne szczegóły na temat przygotowywanego przez Microsoft systemu Windows 8. Tym razem poznaliśmy zrzuty ekranu prezentujące najnowsze zmiany w oprogramowaniu. To m.in. tapety dla systemu Windows 8, nowe tła dla blokady ekrany czy możliwość dostosowania Internet Explorera do własnych preferencji. No i oczywiście wszystko jest bardziej Metro. Windows 8 zapowiada się bardzo […]

Do internetu przeciekły kolejne szczegóły na temat przygotowywanego przez Microsoft systemu Windows 8. Tym razem poznaliśmy zrzuty ekranu prezentujące najnowsze zmiany w oprogramowaniu. To m.in. tapety dla systemu Windows 8, nowe tła dla blokady ekrany czy możliwość dostosowania Internet Explorera do własnych preferencji. No i oczywiście wszystko jest bardziej Metro.

Windows 8 zapowiada się bardzo ciekawie. Inna sprawa, jak zostanie przyjęty – nie tylko przez zwykłych użytkowników, ale np. firmy i klientów biznesowych. O tym jednak przekonamy się za parę miesięcy. Tymczasem do sieci dostały się (via WinUnleaked) kolejne informacje na temat nowego systemu firmy z Remond.

Na przykład tapety, jakie znajdziemy w Windows 8 RTM:

Zobacz też: Blokada ekranu – dlaczego warto mieć ją włączoną?
Albo nowe tła dla blokady ekranu:

Użytkownik będzie mógł też m.in. personalizować kolory dla Internet Explorera 10. Więcej informacji i zrzutów ekranu na stronie WinUnleaked.