10

Tak powinno się zachęcać do przejścia na nową usługę. Apple rozdaje darmowe płytki z OS X Snow Leopard

Jak podaje serwis The DNetWorks usługa MobileMe zostanie wyłączona całkowicie 30 czerwca 2012 roku. Do tego czasu Apple chce zachęcić wszystkich dotychczasowych jej użytkowników do korzystania z iCloud. Jednak, aby skorzystać z uruchomionej w zeszłym roku usługi iCloud musimy posiadać najnowszy system od Apple OS X Lion. Z kolei aktualizację online do tego systemu możemy […]

Jak podaje serwis The DNetWorks usługa MobileMe zostanie wyłączona całkowicie 30 czerwca 2012 roku. Do tego czasu Apple chce zachęcić wszystkich dotychczasowych jej użytkowników do korzystania z iCloud.

Jednak, aby skorzystać z uruchomionej w zeszłym roku usługi iCloud musimy posiadać najnowszy system od Apple OS X Lion. Z kolei aktualizację online do tego systemu możemy dokonać tylko wtedy, gdy posiadamy OS X Snow Leopard. W tym miejscu Apple postanowiło zadbać o użytkowników wcześniejszych wersji systemu i zaoferować wysłanie darmowej kopii OS X Snow Leopard na nasz adres.

Wszystko co powinniśmy zrobić, to oczywiście posiadać konto na dotychczasowym MobileMe oraz wypełnić formularz pod tym adresem. Jeżeli zechcemy później zaktualizować system do OS X Lion musimy sprawdzić nasz sprzęt, czy jest zgodny z wymaganiami. Świetny ruch ze strony Apple, tak powinno się zachęcać i umożliwiać użytkownikom, skorzystanie z nowej usługi.