1

TagSpot.pl – nowe polskie delicje.

Ostatnio pisałem o tym, iż dwa polskie serwis budowane na kształt delicji nie sprawdziły się. Jeden z nich (mowa o etapi) wkrótce po mojej notce oficjalnie ogłosili zawieszenie działalności. Puste miejsce w tej sferze może zająć nowo powstały serwis TagSpot.pl. W chwili obecnej serwis oferuje bardzo (bardzo) podstawową funkcjonalność jaką jest budowanie własnej listy ulubionych […]

Ostatnio pisałem o tym, iż dwa polskie serwis budowane na kształt delicji nie sprawdziły się. Jeden z nich (mowa o etapi) wkrótce po mojej notce oficjalnie ogłosili zawieszenie działalności.

Puste miejsce w tej sferze może zająć nowo powstały serwis TagSpot.pl. W chwili obecnej serwis oferuje bardzo (bardzo) podstawową funkcjonalność jaką jest budowanie własnej listy ulubionych odsyłaczy. Oczywiście jest chmura tagów, możliwość kopiowania odnośników innych użytkowników do swoich ulubionych oraz możliwość importu linków z delicji.

Graficznie serwis jest zrobiony dość schludnie, nie jest to wybitne dzieło graficzno estetyczne ale też takim nie musi być. To, co nie podoba mi się, jeśli chodzi o grafikę to jest logo, ale oczywiście to kwestia gustu.

W chwili obecnej braki funkcjonalne górują, jeśli serwis chce być popularnym miejscem w polskim Internecie musi dość mocno popracować nad rozwojem.

Opisując testową wersje serwisu etapia.pl zadałem pytanie „ Co ma mnie skłonić do przeniesienia moich linków z delicji do etapi ?”. Autorzy tagspot.pl powinni zadać sobie to samo pytanie i popracować mocno nad tym aby odpowiadając na nie podać dużo twardych argumentów, które przemawiać będą na ich korzyść.

Mam nadzieje, iż w niedługim czasie będę mógł coś więcej napisać o tym serwisie – w chwili obecnej niestety nie spełnia on moich oczekiwań i nadal zostanę przy delicjach.

No ale wszystko w rękach autorów.