8

Szpieg na Blipie, czyli nic o nas bez nas

Blip.pl to taki polski odpowiednik…(dobra wstęp pominę, bo chyba każdy, kto czyta tego bloga, już kilka razy natknął się na informacje o tym serwisie) Przechodząc do sedna – Blip dorobił się szpiega. Szpieg ten ma za zadanie donosić nam o tym, że ktoś podczas rozmowy na blipie mówił o nas (poprzez dodanie linku do naszego […]

Blip.pl to taki polski odpowiednik…(dobra wstęp pominę, bo chyba każdy, kto czyta tego bloga, już kilka razy natknął się na informacje o tym serwisie)

Przechodząc do sedna – Blip dorobił się szpiega. Szpieg ten ma za zadanie donosić nam o tym, że ktoś podczas rozmowy na blipie mówił o nas (poprzez dodanie linku do naszego profilu).


„puść szpiega, niech se pobiega”


Przydatne ? – moim zdaniem bardzo. Kilka razy zupełnie przez przypadek trafiałem na jakąś dyskusję, w której była mowa o mojej skromnej osobie. Dzięki szpiegowi hasło „nic o nas bez nas” staje się bardziej rzeczywiste jeśli chodzi o ten serwis.

Na poważnie – bardzo pomysłowa funkcjonalność i mam nadziej, że zostanie na blipie, mam również nadzieję, że użytkownicy doczekają się wreszcie wersji mobilnej tego serwisu (chociaż wiem już, że można „jakoś” przez jabbera nadawać z iphona).