20

Superbudzik.pl jest super absurdalny

Superbudzik.pl nie ma zastąpić nam normalnego budzika, nie ma też być serwisem zarabiającym pieniądze czy też osiągającym miliony odsłon. Jest to raczej aplikacja zrobiona dla funu. O co chodzi? Jeśli komuś nie wystarcza telefon czy też klasyczny stacjonarny budziki – może nastawić budzenie na stronie www (można nawet wybrać rodzaj dzwonka). Jeśli nie zamkniemy komputera […]

Superbudzik.pl nie ma zastąpić nam normalnego budzika, nie ma też być serwisem zarabiającym pieniądze czy też osiągającym miliony odsłon. Jest to raczej aplikacja zrobiona dla funu. O co chodzi? Jeśli komuś nie wystarcza telefon czy też klasyczny stacjonarny budziki – może nastawić budzenie na stronie www (można nawet wybrać rodzaj dzwonka). Jeśli nie zamkniemy komputera czy przeglądarki to o wybranej godzinie Superbudzik.pl nas obudzi. Co jest ważne po ustawienia czasu budzenia superbudziki nie potrzebuje już więcej połączenia z internetem.
Oczywiście jest to pomysł dość absurdalny jeśli chodzi o budzenie nas ze snu (ja jednak wyłączam komputer na noc), ale można dla Superbudzik.pl wymyślić inne zastosowania. Na przykład kontrola czasu podczas wystąpień na Auli – teraz ktoś patrzy na zegarek i dzwoni dzwonkiem uprzedzając prezentującego że czas dobiega końca. Z Superbudzik sprawa będzie prosta – ustawiamy godzinę i zapominamy o kontroli czasu.

Superbudzik może też przydać się wszystkim tym którzy potrzebują dyscypliny w pracy i pilnie kontrolują czas spędzony nad poszczególnymi zadaniami.

Nie wiem dlaczego ale rozbawił mnie pomysł z budzikiem na stronie internetowej. Jest tak absurdalny, że aż prowokujący do wymyślania różnych zastosowań.