5

Super Angry Birds – zupełnie nowe podejście do znanego hitu

Gra Angry Birds zawojowała niemal każdą platformę na, której jest dostępna. Bez problemów możemy pobrać ją na każdy system mobilny w naszych smartfonach, uruchomić na pececie czy w przeglądarce internetowej. Niektórzy sądzą jednak, że sterowanie w grze zasługuje na coś lepszego niż wymachiwanie palcami. Tak oto powstał kontroler dedykowany grze Angry Birds. Kontroler pozwala na […]

Gra Angry Birds zawojowała niemal każdą platformę na, której jest dostępna. Bez problemów możemy pobrać ją na każdy system mobilny w naszych smartfonach, uruchomić na pececie czy w przeglądarce internetowej. Niektórzy sądzą jednak, że sterowanie w grze zasługuje na coś lepszego niż wymachiwanie palcami. Tak oto powstał kontroler dedykowany grze Angry Birds.

Kontroler pozwala na pełną interakcję z grą – dosłownie manualnie możemy naciągnąć procę z naszym bohaterem, skorygować wychylenie, a nawet w przypadku konkretnych ptaków skorzystać z ich „supermocy”, za co odpowiada drugi przedmiot z zestawu przypominający detonator. Wykonanie również prezentuje się naprawdę fajnie, niestety muszę ostudzić zapał tych, którzy już zacierają ręce na jego zakup – kontroler nie jest i prawdopodobnie nie będzie dostępny w sprzedaży, choć podnoszą się już w głosy by projekt trafił do serwisu Kickstarter.

Muszę przyznać, że nadal jestem zdziwiony fenomenem tej gry. Wiele razy próbowałem przebrnąć przez pokaźną listę poziomu w grze i czyniłem to bez większych problemów, ale po jakimś czasie miałem już dosyć „wystrzeliwania” ptaków z procy – najzwyczajniej gra mi się nudziła. Ostatnia odsłona Angry Birds Space była niepodważalnie sporym powiewem świeżości dla serii, lecz grając w nią i tak nie mogłem pozbyć się wrażenia, że „to już było”.Z wielką chęcią spróbowałbym swoich sił w grze, oczywiście tym razem za pomocą powyższego kontrola. A gdyby pojawił się on jednak w sprzedaży ile byście byli w stanie za niego zaoferować?

Źródło via TheVerge.