6

Splinter Cell, Rainbow Six i inne. Tom Clancy motywem przewodnim nowego Humble Bundle [prasówka]

Wczorajszego wieczoru wystartowała kolejna edycja Humble Bundle, której warto nie przegapić. Tym razem jej bohaterem są produkcje sygnowane nazwiskiem pisarza Toma Clancy’ego, a więc Rainbow Six, Splinter Cell i Ghost Recon. Są tu jacyś fani? Humble Tom Clancy Bundle Tradycyjnie oferta Humble Bundle została podzielona na kilka progów. Wpłacając dowolną kwotę powyżej 1 dolara, otrzymamy […]

Wczorajszego wieczoru wystartowała kolejna edycja Humble Bundle, której warto nie przegapić. Tym razem jej bohaterem są produkcje sygnowane nazwiskiem pisarza Toma Clancy’ego, a więc Rainbow Six, Splinter Cell i Ghost Recon. Są tu jacyś fani?

Humble Tom Clancy Bundle

2015-09-01_230221

Tradycyjnie oferta Humble Bundle została podzielona na kilka progów. Wpłacając dowolną kwotę powyżej 1 dolara, otrzymamy trzy części Rainbow Six (jedynkę, trójkę w pakiecie z dodatkami (Gold) oraz Vegas) i dostęp do wersji beta nadchodzącej odsłony. Ponadto możemy liczyć również na Splinter Cell: Chaos Theory i pierwszą część Ghost Recon. Tyle w pakiecie podstawowym, ale jeśli wpłacimy więcej niż wynosi średnia wpłat (ok 7 dol.), dostaniemy oryginalnego Splinter Cella i Conviction, a także Rainbow Six: Vegas 2. Po tygodniu trwania akcji dodane tutaj zostaną również inne, bonusowe gry. Organizatorzy przygotowali jeszcze dwa pakiety specjalne. Za dychę dostajemy najnowsze części Splinter Cella i Ghost Recon. Za 75 dolarów natomiast zamawiamy preorder Rainbow Six Siege, specjalną koszulkę z limitowanej edycji i zniżkę 66 proc. na trzy dowolne gry Ubisoftu w Humble Store.

Warto zaznaczyć, że w tej edycji Humble Bundle gry wyjątkowo otrzymujemy w postaci kodów do zrealizowania na platformie UPlay, a nie Steam.

Lepszy Instagram Direct

2015-09-01_234517

Uruchomiona w grudniu 2013 roku funkcja Instagram Direct przyciągnęła aż 85 mln użytkowników. Rozwiązanie to jest prostym sposobem na udostępnianie zdjęć pojedynczym użytkownikom lub małym grupom znajomych. Teraz w analogiczny sposób możemy udostępniać im zdjęcia, które ktoś już wcześniej opublikował. Przy każdej fotografii w naszym strumieniu pojawi się charakterystyczna strzałka. Jej dotknięcie wyświetli panel z grupami i znajomymi, do których możemy przekierować daną treść. Oczywiście działa to wszystko z uwzględnieniem zasad prywatności, które na Instagramie są dość proste. Udostępnione zdjęcie zobaczą tylko osoby, do których je prześlemy. Jeżeli jednak jego autor ma konto prywatne, fotka wyświetli się tylko u osób, które wcześniej otrzymały zgodę na obserwowanie. Nowa funkcja jest dostępna w Instagramie 7.5, który powinien być już zarówno w AppStore jak i Google Play.

Pokemon Shuffle

2015-09-01_235536

W końcu fani Pokemonów doczekali się pierwszej oficjalnej gry na Androidzie. Niestety nie jest to produkcja taka, jakiej by można oczekiwać. Shuffle to raczej logiczna układanka z gatunku match-three. Na planszy z kulkami w kształcie główek pokemonów przesuwamy po jednym elemencie i za każdym razem musimy zrobić to w taki sposób, aby trzy identyczne głowy były obok siebie. Wszystko to oczywiście dopakowano szeregiem dodatkowych elementów urozmaicających rozgrywkę i… mikropłatnościami. Jeżeli mimo wszystko chcecie spróbować, aplikacja jest dostępna w Google Play oraz AppStore.

V3_big_1