37

Solo media czyli czy jesteś medialnym snobem?

Bardzo fajny komentarz co do zachowań na serwisach takich jak twitter (w naszym przypadku dotyczyć to będzie blipa lub flakera) poczynił Perry Belcher w swoim video poście. Czy naprawdę kogoś jeszcze zaskakuje, że niektórzy wykorzystują social media do promowania własnej osoby? Z drugiej strony czy jeśli nasz przykładowy „dobry” bohater czyli Guy Kawasaki śledzi na […]

Bardzo fajny komentarz co do zachowań na serwisach takich jak twitter (w naszym przypadku dotyczyć to będzie blipa lub flakera) poczynił Perry Belcher w swoim video poście.
Czy naprawdę kogoś jeszcze zaskakuje, że niektórzy wykorzystują social media do promowania własnej osoby? Z drugiej strony czy jeśli nasz przykładowy „dobry” bohater czyli Guy Kawasaki śledzi na twitterze 32 tysiące osób to czy ktoś wierzy, że czyta on to co ci wszyscy ludzie piszą i aktywnie uczestnicz w kontaktach z nimi ?(chociaż w przypadku Kawasakiego który powiedział ostatnio, że gdyby na tydzień miał z rezygnować z twittera lub telefonu to wołałby wyłączyć telefon wszystko jest możliwe).

Ciekawy jestem waszych opinii na ten temat – czy też jesteście medialnymi snobami?