6

Social Media w UK 2010 – świetna forma prezentacji

Bardzo fajny sposób na przedstawieni charakterystyki internautów z UK. Zamiast zanudzać złożonymi slajdami z statystykami można zrobić prosty film, dołożyć miłą muzykę i już mamy zagwarantowaną uwagę słuchaczy, internautów i tych do których chcemy z informacją dotrzeć. Myślę, że nasze organizacje i firmy zajmując się badaniem internetu takie jak IAB, Gemius, PBI mogły by wyprodukować […]

Bardzo fajny sposób na przedstawieni charakterystyki internautów z UK. Zamiast zanudzać złożonymi slajdami z statystykami można zrobić prosty film, dołożyć miłą muzykę i już mamy zagwarantowaną uwagę słuchaczy, internautów i tych do których chcemy z informacją dotrzeć. Myślę, że nasze organizacje i firmy zajmując się badaniem internetu takie jak IAB, Gemius, PBI mogły by wyprodukować tego typu video na temat Polski i pokazywać je zamiast słupków i wykresów.

Jeśli zaś chodzi o statystyki związane z internet w UK to są one imponujące, aż 85% mieszkańców UK korzysta z internetu. W porównaniu do innych wiodących w internecie jeśli chodzi o liczbę użytkowników krajów jest to naprawdę niesamowity wynik.