18

Byłem w sklepie Xiaomi. Jest w ogóle sens czekać na ten w Polsce? [Galeria]

sklep xiaomi
Pamiętacie jak został przyjęty MiZone w warszawskiej Arkadii? Wysepka ze stoiskiem chińskiego producenta była powodem żartów i kpin. Dostaliśmy coś gorszego niż inni, tak nie można – mówiły i media, i fani marki. Odwiedziłem sklep Xiaomi mieszczący się w dużej galerii handlowej w indyjskim Nowym Delhi. Zobaczcie jak wygląda. Zwykły sklep Tak, to po prostu […]

Pamiętacie jak został przyjęty MiZone w warszawskiej Arkadii? Wysepka ze stoiskiem chińskiego producenta była powodem żartów i kpin. Dostaliśmy coś gorszego niż inni, tak nie można – mówiły i media, i fani marki. Odwiedziłem sklep Xiaomi mieszczący się w dużej galerii handlowej w indyjskim Nowym Delhi. Zobaczcie jak wygląda.

sklep xiaomi - zdjęcie 1
sklep xiaomi - zdjęcie 2
sklep xiaomi - zdjęcie 3
sklep xiaomi - zdjęcie 4

Zwykły sklep

Tak, to po prostu zwykły sklep, który jeszcze bardziej traci na wyglądzie jeśli przypomnicie sobie, że polskie sklepy jakiegokolwiek producenta wyglądają przynajmniej tak samo jeśli nie lepiej. Miejsce, które odwiedziłem to po prostu zwykły sklep, w którym i tak nie było wszystkich produktów Xiaomi. A dodam, że galeria handlowa, w której się mieścił wyglądała naprawdę nieźle i z każdej strony atakowały znane na całym świecie marki.


sklep xiaomi - zdjęcie 6
sklep xiaomi - zdjęcie 7
sklep xiaomi - zdjęcie 8

Owszem, fajnie mieć w mieście sklep producenta, w którym można kupić telefon, wagę czy słuchawki – ale wiele osób po dużym producencie spodziewa się rozmachu znanego z Apple Store czy Microsoft Store.

sklep xiaomi - zdjęcie 9
sklep xiaomi - zdjęcie 10
sklep xiaomi - zdjęcie 11
sklep xiaomi - zdjęcie 12

Pewnie inne sklepy Xiaomi w innych rejonach świata wyglądają lepiej – ba, może i przypominają te wymienione wyżej – ale to, co zobaczyłem utwierdziło mnie w przekonaniu, że nasza polska wysepka jest w porządku. I jeśli kiedykolwiek czekałem na normalny sklep Xiaomi, to moim zdaniem nie ma na co.