1

Siphs – czyli Digg dla linków które wysyłamy mailem

Tak jednym zdaniem można opisać funkcjonalność nowo powstałego serwisu o nazwie Siphs. Ideą serwisu jest rozwiązanie problemu, jaki użytkownicy poczty mają z odnalezieniem linków, które ktoś kiedyś przesłał im pocztą elektroniczną (nie dostrzegam w tym aż takiego problemu jak autorzy tego serwisu) Siphs – trochę na siłę? Siphs dostarcza narzędzie, dzięki któremu jeśli zobaczymy jakieś […]

Tak jednym zdaniem można opisać funkcjonalność nowo powstałego serwisu o nazwie Siphs. Ideą serwisu jest rozwiązanie problemu, jaki użytkownicy poczty mają z odnalezieniem linków, które ktoś kiedyś przesłał im pocztą elektroniczną (nie dostrzegam w tym aż takiego problemu jak autorzy tego serwisu)


Siphs – trochę na siłę?

Siphs dostarcza narzędzie, dzięki któremu jeśli zobaczymy jakieś ciekawe miejsce w internecie to możemy dodać je do naszych „ulubionych” a następnie podać opis i adresy email naszych znajomych, do których chcemy dany link wysłać.

Wszystkie w ten sposób wysłane linki są agregowane w naszym koncie w siphs, lista najczęściej wysyłanych linków publikowana jest na stronie głównej jak najciekawsze informacje.

Funkcjonalność tego serwisu jest bardzo dyskusyjna i pokrywa się niejako z wieloma serwisami zbierającym linki do ciekawych stron w internecie. Szczerze mówiąc nie wierzę w sukces tego typu przedsięwzięcia, które moim zdaniem wymyślone jest nieco na siłę