2

Show You – taki Flipboard tylko, że dla filmów video i wykorzystujący AirPlay

Show You to nowa aplikacja na iPada wykorzystująca AirPlay a działająca na podobnej zasadzie jaki Flipboard – brzmi ciekawie? Moim zdaniem bardzo fajny i sprytny pomysł. Jeśli nie znacie produktu jakim jest Flipboard to wyjaśnię, że to narzędzie ułatwiające nam dotarcie do ciekawych informacji z sieci i prezentujące je w bardzo elegancki i zachęcający sposób. […]

Show You to nowa aplikacja na iPada wykorzystująca AirPlay a działająca na podobnej zasadzie jaki Flipboard – brzmi ciekawie? Moim zdaniem bardzo fajny i sprytny pomysł. Jeśli nie znacie produktu jakim jest Flipboard to wyjaśnię, że to narzędzie ułatwiające nam dotarcie do ciekawych informacji z sieci i prezentujące je w bardzo elegancki i zachęcający sposób. Show You robi bardzo podobną rzecz tylko z filmami video i do tego przy wykorzystaniu AirPlay potrafi wyświetlić nam filmy na naszym dużym ekranie (oczywiście trzeba mieć jeszcze w domu Apple TV).

Nie wchodząc w szczegóły polecam obejrzeć Show You w akcji – poniższe video nagrał znany tech bloger Rober Scoble, który demonstruje jak działa ta aplikacja przy okazji opowiadając o innych podobnych produktach jakie nie tak dawno ukazały się w App Store.