Moje przemyślenia

Serwis Pyszne.pl kupiony przez niemiecką grupę yd. yourdelivery

Marcin Kamiński
23

Na tak przyjemnie czytające się informacje czekamy z utęsknieniem - oto polski start-up pozyskuje zagranicznego inwestora i dysponuje ogromnym zapleczem finansowym. Pozwalający zamawiać jedzenie za pośrednictwem internetu serwis Pyszne.pl dzięki inwestycji ze strony niemieckiego funduszu posiadł śro...

Na tak przyjemnie czytające się informacje czekamy z utęsknieniem - oto polski start-up pozyskuje zagranicznego inwestora i dysponuje ogromnym zapleczem finansowym. Pozwalający zamawiać jedzenie za pośrednictwem internetu serwis Pyszne.pl dzięki inwestycji ze strony niemieckiego funduszu posiadł środki na dalszy rozwój.

Dostawa jedzenia do domów i biur, zamawianego za pośrednictwem internetu lub telefonu, to jak się okazuje znakomity biznes. Działający w Polsce serwis Pyszne.pl daje możliwość zakupu pożywienia z kilku restauracji na terenie największych miast w kraju. Dzięki przejęciu przez grupę yd. yourdelivery GmbH z Niemiec, polski serwis ma ogromne szanse na dalszy rozwój.

Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel Pyszne.pl - „Może trudno w to uwierzyć, ale dwa lata temu gdy startowaliśmy, zamówienie jedzenia przez Internet było praktycznie nieznane. Dziś widać zdecydowane poruszenie w tej branży i cieszy nas, że Pyszne.pl jest częścią ewolucji rynku. Chcemy mieć jeszcze większy wkład w jego rozwój dlatego pozyskanie strategicznego partnera to dla nas ogromny krok naprzód.”

Grupa yd. yourdelivery niedawno pozyskała 15 milionów euro na rozwój, pyszne.pl trafiło więc w dobre ręce które mają zasoby na to aby rozwijać biznes. Już teraz pewne jest, że pozyskane środki zostaną przeznaczone głównie na zwiększenie oferty oraz zasięgu, tak aby móc obsługiwać klientów z większej liczby miast i zaoferować im bogatszy wybór dań i restauracji. Do testów trafia aplikacja na smartfony, która eliminować będzie konieczność użycia komputera do złożenia zamówienia w serwisie. Dodatkowo autorzy Pyszne.pl chcą wprowadzić kilka ułatwień dla firm, zachęcając tym samym klientów do zamawiania zbiorowych posiłków do biur.

Ciekawi jesteśmy Waszych opinii na temat Pyszne.pl. Czy korzystacie z tego typu serwisów i widzicie dla nich przyszłość w internecie?

Źródło grafiki: 1.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu