0

Seriale TVN-u na za darmo YouTube i Facebooku. Obejrzycie pierwsze odcinki

TVN planuje wspólne oglądanie seriali zupełnie za darmo. Pierwsze odcinki "Chyłki", "Odwróconych" czy "Pod powierzchnią" obejrzycie za darmo.

Seriale TVN-u na za darmo YouTube i Facebooku

Pamiętajcie o naszej letniej akcji razem z player.pl 💥Zróbcie domówkę i obejrzyjcie za darmo nasze najlepsze seriale. 😎Widzimy się w czwartek, czwarteczek, czwartunio. 💓

Opublikowany przez TVN Poniedziałek, 10 sierpnia 2020

TVN przygotował kilkudniową akcję, dzięki której będziecie mogli zupełnie za darmo obejrzeć pierwsze odcinki takich seriali jak „Chyłka”, „Odwróceni. Ojcowie i córki czy „Pod powierzchnią” na YouTubie i Facebooku. Według informacji z utworzonego na Facebooku wydarzenia, akcja startuje 13 sierpnia i będzie odbywać się co tydzień o godzinie 10:00. Dostępne do obejrzenia będą kolejno:

Pierwsze odcinki emitowanych seriali będzie można zobaczyć na profilach TVN i Playera na Facebooku, a także na kanale YouTube TVN-u. Stacja sugeruje też zorganizowanie watchparty, które pozwoli Wam oglądanie pierwszych epizodów wspólnie z innymi.

Vega zapowiedział taki sam, ale inny film. „Pętla” opowie o aferze podkarpackiej

Seriale były i cały czas są dostępne do obejrzenia bezpłatnie na Player.pl, ale bez wykupionego pakietu – choćby najtańszego – musimy się pogodzić z obecnością reklam poprzedzających seans. Za kwotę 10 zł pozbędziemy się ich i będziemy mogli oglądać kolejne odcinki (i wiele innych treści) bez przerw na reklamy. Akcja TVN-u ma wyraźnie na celu zainteresowanie internautów oryginalnymi produkcjami stacji, które później będzie można zobaczyć w całości w serwisie Player.pl.

Które seriale TVN-u oglądać?

Widzieliśmy wszystkie ze wspomnianych seriali i zdecydowanie „Pod powierzchnią” oraz „Chyłka. Zaginięcie” są moimi faworytami. Równie dobrze ogląda się „Kod genetyczny”, a najsłabiej wypada w mojej ocenie „Motyw”. „Odwróceni. Ojcowie i córki” mają odrobinę klimatu pierwszej serii „Odwróceni”, ale na jej tle nowe odcinki wypadają naprawdę blado. Wyczekiwałem powrotu Blachy i Sikory, ale to już nie jest to samo.

Ja już chcę wrzesień! Premiery na Netflix zapowiadają się świetnie