32

Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE – testujemy

Dostaliśmy do testów od Plusa tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE. I właśnie ta końcówka w nazwie czyli LTE jest najbardziej intrygująca w tym tablecie, choć parametry techniczne też robią wrażenie. W środku bowiem jest dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz a przy ekranie o 8.9 cali mamy maksymalną rozdzielczość na poziomie 1200×800 pikseli i do tego […]

Dostaliśmy do testów od Plusa tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE. I właśnie ta końcówka w nazwie czyli LTE jest najbardziej intrygująca w tym tablecie, choć parametry techniczne też robią wrażenie. W środku bowiem jest dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz a przy ekranie o 8.9 cali mamy maksymalną rozdzielczość na poziomie 1200×800 pikseli i do tego 16 GB wewnętrznej pamięci. Do tego samsung przygotował kilka ciekawych rozwiązań jeśli chodzi o aplikacje (huby z muzyką, książkami, social media itp).

Tak więc zabieramy się do testów nowego Galaxy Tab z LTE – ich wyniki już niedługo na blogu. Jeśli chcielibyście abyśmy sprawdzili coś konkretnego związanego z tym urządzeniem to poproszę o komentarz. Tymczasem poniżej kilka fotek Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE:

 

 

Opcja, której szukałem to znaczy czy da się wyłączyć LTE i generalnie sterować szybkością z jaką chcemy się łączyć z internetem. Jest to ważne ze względu na baterię, która jest szybko zużywana w przypadku słabego zasięgu danej prędkości.