11

Samsung Galaxy III dla wampirów?

Dostępny domyślnie w kolorach białym i czarnym Samung Galaxy III ma również inne oblicza. Na potrzeby amerykańskiego operatora AT&T wypuszczono linię niebieskich modeli flagowego smartfona koreańskiej firmy. Ale Samsung Galaxy III będzie również dostępny w kolorze krwistoczerwonym. Zobaczcie, jak prezentuje się telefon w wersji Garnet Red. Samsung w ekskluzywnej wersji Garnet Red wygląda jak zaprojektowany dla […]

Dostępny domyślnie w kolorach białym i czarnym Samung Galaxy III ma również inne oblicza. Na potrzeby amerykańskiego operatora AT&T wypuszczono linię niebieskich modeli flagowego smartfona koreańskiej firmy. Ale Samsung Galaxy III będzie również dostępny w kolorze krwistoczerwonym. Zobaczcie, jak prezentuje się telefon w wersji Garnet Red.

Samsung w ekskluzywnej wersji Garnet Red wygląda jak zaprojektowany dla wampirów – krwista czerwień w połączeniu z zaokrągloną obudową. W porównaniu z ascetyczną bielą, czyli podstawowym kolorem S III, telefon prezentuje się bardziej drapieżnie. Zresztą, zobaczcie sami:

S III w wersji Garnet Red dostępny będzie od jutra w sprzedaży. Oczywiście, na terenie USA. Ciekawe, czy model trafi również do sklepów w Europie?

Zdjęcia via Engadget