Miniblog

samobiczowanie

Grzegorz Marczak
samobiczowanie
31

Wpadł w moje ręce na chwilę iPhone 3GS (miałem kiedyś starszą wersję ale nie przeżyła zderzenia z kamienną posadzką), dla przypomnienia na co dzień używam telefonu HTC G1 z systemem Android. No i muszę przyznać, że interfejs i wydajność tego telefonu są niesamowite (w porównaniu do HTC). Szybkoś...

Wpadł w moje ręce na chwilę iPhone 3GS (miałem kiedyś starszą wersję ale nie przeżyła zderzenia z kamienną posadzką), dla przypomnienia na co dzień używam telefonu HTC G1 z systemem Android.

No i muszę przyznać, że interfejs i wydajność tego telefonu są niesamowite (w porównaniu do HTC). Szybkość otwierania gmaila poprzez mobilny interfejs, wyszukiwanie pozycji przez GPS biją na głowę to co prezentuje Android. Trzeba przyznać, że system iPhona to kawał dobrej roboty ze strony Apple.

Android nadrabia wprawdzie doskonałą integracją z usługami Google (i ogólnie jest b.dobrym systemem mobilny) ale jeśli chodzi o łatwość nawigacji i tak zwany look and feel to system ten ma jeszcze dużo do nadrobienia w porównaniu do konkurencji.

Nie oznacza to, że przesiądę się na iPhona (nie kupię telefonu za 2 tysiące) wolę wydać pieniądze na iPada, który będzie znacznie lepszym narzędziem do przeglądania internetu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

AppleiPhone