0

Rozwój Facebook najdynamiczniejszy w Europie

Facebook podzielił się swoimi statystykami dotyczącymi rozwoju międzynarodowego serwisu. Rezultaty, które pokazał są imponujące. W UK Facebook w sierpniu zanotował 5,5 miliarda odsłon, z średnią na użytkownika wynoszącą 1,100 odsłon (przy okazji uruchamiane jest nowe biuro serwisu w Londynie – czemu nie można się dziwić przy takim wzroście oglądalności) Jak widać na poniższym wykresie również […]


Facebook podzielił się swoimi statystykami dotyczącymi rozwoju międzynarodowego serwisu. Rezultaty, które pokazał są imponujące. W UK Facebook w sierpniu zanotował 5,5 miliarda odsłon, z średnią na użytkownika wynoszącą 1,100 odsłon (przy okazji uruchamiane jest nowe biuro serwisu w Londynie – czemu nie można się dziwić przy takim wzroście oglądalności)

Jak widać na poniższym wykresie również w Kanadzie i Australii serwis radzi sobie bardzo dobrze ale najbardziej dynamiczny przyrost oglądalności Facebook osiąga na startym kontynencie. Autorzy serwisu zapowiadają wprowadzenie w niedługim czasie wersji nie angielsko języcznych.