5

Reklamy na youtube – nie jest tak źle.

Youtube zapowiedział wprowadzenie dzielenia się zyskami z użytkownikami, wybrał twórców treści , którzy byli najbardziej popularni a teraz pokazał jak będą wyglądać reklamy w treściach. Estetyczna reklama na youtube Do tej pory nie było wiadomo czy reklamy, które wprowadzi youtube (w materiałach swoich partnerów) będą to reklamy video przed czy po wyświetlanymi filmie. Dzisiaj już […]

Youtube zapowiedział wprowadzenie dzielenia się zyskami z użytkownikami, wybrał twórców treści , którzy byli najbardziej popularni a teraz pokazał jak będą wyglądać reklamy w treściach.


Estetyczna reklama na youtube

Do tej pory nie było wiadomo czy reklamy, które wprowadzi youtube (w materiałach swoich partnerów) będą to reklamy video przed czy po wyświetlanymi filmie. Dzisiaj już wiemy, że zostało wybrane najmniej inwazyjne rozwiązanie. Reklamy umieszczone są w dolej części playera wyświetlającego film. W przypadku kiedy klikniemy na reklamą, pojawi się okno z filmem reklamowym.

Wszyscy użytkownicy tego serwisu powinni być zadowoleni z tego rozwiązania bo przecież nic nie denerwuje tak bardzo jak 10 sekundowa reklama przed filmikiem, który ma 30 sekund lub minutę (tak jak to jest na naszych rodzimych serwisach typu wrzuta.pl).