47

Rejestracja kart prepaid w Mobile Vikings i Virgin Mobile również z bonusami

Od dziś, aby móc korzystać z ofert na kartę musimy podać operatorowi nasze dane osobowe łącznie z numerem PESEL. To dotyczy nowych kart, obecni posiadacze mają czas na rejestrację do 1 lutego 2017 roku.

Jeśli chodzi o wielką czwórkę, czyli Orange, Play, Plus i T-Mobile wszystko jest jasne, jeśli chodzi o sposób rejestracji kart prepaid. Trzeba się udać do jednego z wielu ich punktów obsługi, pokazać dowód i wychodzimy z salonu z zarejestrowaną kartą. Nie do końca jasna była sytuacja z wirtualnymi operatorami.

Przeczytaj też: Rejestracja numeru na kartę w Orange, Play, Plus i T-Mobile.

Dziś dostaliśmy informację jak z tym poradzi sobie Mobile Vikings. Już wcześniej rozbudowali na swojej stronie formularz zamówienia karty o niezbędne dane – to jest pierwszy etap. Drugi etap, to potwierdzenie zawartych tam danych. I tu drogi są trzy:

  1. Osobiście w biurze Mobile Vikings (VikingCo Poland) przy ul. Tęczowej 13/210 we Wrocławiu, budynek Temida 2, I piętro.
  2. Za pośrednictwem kuriera – w ciągu 24 godzin od zamówienia tej opcji pod wskazanym adresem pojawi się kurier, który w ciągu kilku minut zweryfikuje dane. Usługę można zamówić na stronie internetowej operatora. Jest ona darmowa dla osób przenoszących numer do sieci Mobile Vikings. W przypadku pozostałych użytkowników koszt zamówienia kuriera wynosi 9,99 PLN.
  3. W dowolnym salonie sieci Play – partnera infrastrukturalnego Mobile Vikings.

Jak w przypadku pozostałych operatorów, MV przygotował również promocję dla rejestrujących. Dla każdego, nowego i obecnego klienta, dostępna będzie opcja włączenia bonusu – 10 GB internetu i nielimitowanych rozmów do wszystkich na okres 31 dni. Sami decydujemy, kiedy ją sobie uruchomimy. Osoby korzystające tylko z internetu mobilnego dostaną dodatkowe 14 GB na 60 dni.

Więcej szczegółów na temat rejestracji znajdziecie na dedykowanej stronie Mobile Vikings oraz na ich blogu.

Znalazłem też na stronach Virgin Mobile ich proces rejestracji. Tutaj sytuacja wygląda trochę inaczej, zarejestrować kartę możemy:

  • Udając się do punktu partnerskiego – lista punktów.
  • Wypełniając wniosek online i udając się do punktu partnerskiego tylko w celu potwierdzenia swoich danych – lista punktów.
  • Wypełniając wniosek online i zamawiając bezpłatnego kuriera, który potwierdzi dane. Wniosek dostępny tutaj.

Jest też bonus, każdy kto zarejestruje swój numer otrzyma 50% zniżki na pakiety #PEŁENLUZ, #BEZLIMITU, #NAJLEPIEJ, #DLAMNIESUPER przez dwa miesiące.

Regulamin promocji znajdziecie pod tym linkiem.