Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej

Regulamin Forum Antyweb

Słowem wstępu

Stworzyliśmy dla Was na nowym Antyweb forum dyskusyjne, które służyć ma przede wszystkim swobodnej wymianie zdań na tematy technologiczne. Chcielibyśmy, aby to było miejsce interesującej wymiany doświadczeń, w którym każdy zainteresowany tematyką technologiczną znajdzie miejsce dla siebie, w którym też znajdzie pomoc lub rozwiązanie problemu, z którym aktualnie się boryka, oczywiście związanego z naszą tematyką.

§1. Postanowienia Ogólne

 1. Rejestracja na Forum Antyweb jest dobrowolna i nieodpłatna.
 2. Każdy Użytkownik wraz z rejestracją akceptuje poniższy Regulamin Forum.
 3. Podczas rejestracji Użytkownik proszony jest o podanie loginu (nazwy Użytkownika, którą będzie się posługiwał), adresu e-mail (w celu zweryfikowania procesu rejestracji) oraz podanie hasła, którym Użytkownik będzie się posługiwał do logowania na Forum Antyweb.
 4. Aby aktywować swoje konto, należy potwierdzić proces rejestracji linkiem aktywacyjnym podanym w liście wysłanym na podane podczas procesu rejestracji konto e-mail.
 5. Aktywacja konta jest jednoznaczna ze zgodą na otrzymywanie od Antyweb newslettera oraz informacji o charakterze reklamowym
 6. Forum Antyweb podzielone zostało na kilka kategorii tematycznych.
 7. Wpisy umieszczane w poszczególnych kategoriach mogą mieć krótką formę lub bardziej obszerną w postaci artykułu.
 8. Wybrane interesujące wpisy z Forum Antyweb możemy dodatkowo umieszczać na stronie głównej Antyweb.
 9. Pisz zawsze na temat. Twoja wypowiedź powinna być sensowna i pasować do kategorii, w której została umieszczona.
 10. Jeżeli zakładasz nowy wątek - jego tytuł powinien być krótki i adekwatny do treści wpisu.
 11. Zabierając głos w dyskusji, staraj się nie odchodzić od tematu. Jeżeli masz coś istotnego do powiedzenia, załóż nowy temat.
 12. Przed rozpoczęciem nowego tematu zawsze sprawdź, czy interesujący cię temat nie został poruszony wcześniej.
 13. Nie zaczynaj tego samego wątku w kilku kategoriach.
 14. Posty zawierające nieuzasadnione wulgaryzmy, łamiące ogólnie przyjęte zasady społeczne, a także łamiące ewidentnie polskie prawo oraz przyczyniające się do łamania praw autorskich, zawierające dane osobowe i teleadresowe bez zgody ich właścicieli, adresy do stron zawierających pornografię, nielegalne oprogramowanie itp. będą kasowane bez dalszego informowania autora, a autor postu zostanie ostrzeżony, natomiast w przypadku ponownego zachowania, o którym mowa powyżej, Użytkownik zostanie usunięty.

§2. Korzystanie z Forum Antyweb

 1. Zabronione jest umieszczania tego samego wpisu w kilku kategoriach.
 2. Wpisy niezgodne z tematyką danej kategorii będą przenoszone do odpowiadających im tematyce, zamykane lub całkowicie usuwane.
 3. Posty odbiegające od tematyki Forum Antyweb będą usuwane.
 4. Będziemy usuwać wpisy, które obrażają w jakiś sposób innych Użytkowników.

§3. Postanowienia końcowe

 1. Zastrzegamy sobie prawo do udostępnienia danych Użytkownika odpowiednim organom (na ich wniosek) w przypadku podjęcia działań określonych polskim prawem.
 2. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu bez uprzedniego informowania o nich Użytkownika.
 3. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 6 maja 2013 r