29

Red Bull MOBILE przebił NJU Mobile‎

Niemal dokładnie rok temu pojawiła się oferta NJU Mobile, by przez ten cały rok zdobyć rzesze fanów i klientów, innowacyjnym podejściem do ofert operatorów komórkowych. Obydwie oferty na kartę i z rachunkiem wydawały się idealnie skrojone do potrzeb wielu użytkowników smartfonów. Dziś Red Bull MOBILE postanowił przebić tę ofertę i udostępnił nowe taryfy. Red Bull […]

Niemal dokładnie rok temu pojawiła się oferta NJU Mobile, by przez ten cały rok zdobyć rzesze fanów i klientów, innowacyjnym podejściem do ofert operatorów komórkowych. Obydwie oferty na kartę i z rachunkiem wydawały się idealnie skrojone do potrzeb wielu użytkowników smartfonów.

Dziś Red Bull MOBILE postanowił przebić tę ofertę i udostępnił nowe taryfy.

Red Bull MOBILE NO LIMITS II

Ta pierwsza z opcji jest bez telefonu, ale w jej ramach dostaniemy nielimitowane rozmowy do wszystkich, 2GB transferu danych oraz bezpłatny YouTube – wszystko za 29 zł, a umowa na czas nieokreślony.

123
Regulamin tej oferty.

Red Bull MOBILE NO LIMITS II z telefonem

Tutaj mamy trzy opcje. Pierwsza za 49 zł – umowa na 24 miesiące. Podobny pakiet korzyści jak wyżej+LTE. Wybrane telefony do wyboru wraz z cenami:

telefony

Red Bull MOBILE NO LIMITS II ze smartfonem

Abonament za 69 zł. Wybrane smartfony:

smartfony

Red Bull MOBILE NO LIMITS II z super smartfonem

Abonament za 99 zł. Super smartfony:

supersmartfony

Szczegóły ofert z telefonami:

sdew
Regulamin ofert z telefonami.

Nie ulega wątpliwości, że ta propozycja skierowana jest (oprócz nowych użytkowników) do klientów konkurencyjnych sieci, nawet klienci Play nie mogą z niej skorzystać przy przenoszeniu numeru. Co do wspomnianego NJU Mobile, aby móc skorzystać z takiego pakietu usług, jak w pierwszej z opcji za 29 zł, zapłacimy 48 zł, przy czym dostaniemy tylko 1GB transferu danych. Do tego trzeba też dokupić pakiet SMS/MMS za 9 zł, ale to podobnie jak w Red Bull MOBILE NO LIMITS II.

Nic tylko brać, oczywiście jeśli w ogóle myślimy o zmianie operatora lub szukamy zupełnie nowej oferty z nowym numerem, a dysponujemy już smartfonem.

Źródło.