Netflix

Promocja Netflix - wyższy plan w niższej cenie

KK
Konrad Kozłowski
18

Serwisy VOD nieustannie walczą o uwagę i portfel widzów, a jeśli do tej pory nie korzystaliście z Netfliksa, to jest to dobry moment na założenie konta - w niższej cenie otrzymacie jeden z wyższych pakietów.

Netflix robi coraz więcej, by zatrzymać aktualnych widzów, a także zachęcić nowych i tych, którzy zrezygnowali z subskrypcji. Na kilku rynkach wprowadził zupełnie nowe, mobilne plany, które cechuje ograniczony dostęp do serwisu - tylko z urządzeń mobilnych, jak smartfony - oraz najniższa cena spośród wszystkich abonamentów. Dodatkowo, testowane są długoterminowe zobowiązania: na 3, 6 i 12 miesięcy, co ma przełożyć się na niższe kwoty subskrypcji w skali miesiąca.

Czytaj też: Netflix był i pozostaje niezagrożony. „Wiedźmin” poza zasięgiem konkurencji

Co ciekawe, w Polsce - ze względu na różnego rodzaju nadużycia - Netflix wycofał się jakiś czas temu z miesięcznego okresu próbnego, w trakcie którego można było bez żadnych opłat korzystać nawet z najwyższego planu, po czym zrezygnować z usługi. Ta opcja wracała, ale nie u wszystkich i nie na stałe. Tylko Netflix wie, jakimi zasadami się tutaj kierowano. Aktualnie dla nowych użytkowników przygotowano promocję, w ramach której płacąc najniższą stawkę można skorzystać z wyższego planu.

Promocja dla nowych widzów Netflix - wyższy plan w niższej cenie

W tym momencie Netflix posiada trzy plany: Podstawowy, Standard, Premium, które kosztują kolejno 34 zł, 43 zł i 52 zł. Wybierając najniższy pakiet z oferty będziecie mogli zdecydować się podwyższenie standardu do wyższego planu, w którym wideo oferowane jest w jakości HD zamiast SD, a liczba jednoczesnych ekranów do oglądania wzrasta z 1 do 2. Według niektórych doniesień możliwe jest także podwyższenie planu do Premium z rozdzielczością 4K i 4 ekranami, ale nie byłem w stanie tego potwierdzić. Podobnie sprawa wygląda w przypadku powracających kont, dlatego jeśli Wam się uda dajcie znać w komentarzach.

Na wspomniane na początku zmiany, roszady w planach oraz ewentualne obniżki lub podwyżki wciąż czekamy w Polsce, gdzie oferta Netfliksa nie zmieniła się od dłuższego czasu, pomimo ogromnej ilości plotek, pogłosek i nieoficjalnych doniesień.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu