Moje przemyślenia

Premierowy odcinek StartUpTV

GM
Grzegorz Marczak
31

Zapraszam was do obejrzenia dwóch premierowych materiałów przygotowanych przez StartUpTV. Jest to projekt, który swoją premierę będzie miał w styczniu 2012, dlatego dziś nie będę się o nim rozpisywał. Przedstawię wam natomiast pierwszy materiał jednego z programów, które będą przez StartUpTV robion...

Zapraszam was do obejrzenia dwóch premierowych materiałów przygotowanych przez StartUpTV. Jest to projekt, który swoją premierę będzie miał w styczniu 2012, dlatego dziś nie będę się o nim rozpisywał. Przedstawię wam natomiast pierwszy materiał jednego z programów, które będą przez StartUpTV robione czyli Seria z AK 74 gdzie w roli głównej występuje Artur "gaduła" Kurasiński.

W rozmowie Artur przepytuje Adama Jesionkiewicza, który opowiada o początkach branży reklamowej, internetowej o tym legendarnym serwisie Valhalla (byłem czytelnikiem pierwszej wersji) na którym stracił sporo pieniędzy. Naprawdę można usłyszeć fajne branżowe historie i o to właśnie w tym programie chodzi. Do tego twórcom programu udało się powstrzymać Artura przed zagadaniem swojego rozmówcy (kto kiedykolwiek miał okazję rozmawiać z Arturem czy słuchać go na konferencjach wie, że to wcale nie jest łatwe zadanie) i za to też należy ich docenić :)


Zwiastuny innych programów i dodatkowe treści video jak "Startup Kumite" czy "3 strzały w web" z StartupTV znajdzie na ich profilu na Facebooku.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

artur kurasińskiStartUpTVAK74